Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a sebesre nyomkodot...

Mit tegyek a sebesre nyomkodott pattanásokkal?

Figyelt kérdés

Nincs sok pattanásom, de ilyenkor sosem tudom megállni, és nagyon csúnyára piszkálom őket. :( Ti ilyenkor mit csináltok? Mit tesztek rá? Szombatra el kellene múlniuk, mert akkor lesz ballagás, és nem szeretnék ilyen lenni. Meg igazából már szerdára is jó lenne, ha szebb lenne, mert akkor meg suli. :\ Köszönöm!

17L



2012. ápr. 30. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok nagyon hülye berögződés sajnos. Nekem ami bevált az az Aloe vera gél! DM-ben vettem 1500 ft-ért és rákenem a sebre 1-2,max 3 nap alatt elhalványodik (ha nem piszkálom tovább :))! Pattanás utáni hegeket is halványította:)
2012. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D Szerinted máshonnan is be tudok szerezni ilyen gélt? A közelünkben csak Rossmann van. :\
2012. ápr. 30. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
húú..hát próbáld meg gyógyszertárban :) Szerintem ott is lehet kapni:)
2012. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. ápr. 30. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
olyankor én fertőtleítem..vagy egy tonikkal..vagy aloe vera gélt kenek rá..vagy letisztítózom az arcom szalicilsavat tartalmazó artisztítóval.. utána ha nagyon csúnya,kakor még kamillásvízzel áttörölgetem. aztán ha még gennyesnek, avgy felpúpozottnak látom utána is, akkor megpróbálom kinyomni,mert olyankor még valószínű, hogy enm tisztult meg rendesen,és ezáltal nem is fog egyhamar elmúlni, ha úgy hagyod..
2012. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem aloe vera gélt, meg ugyanabból a márkából arctörlőt. A gél szuper volt, a törlőkendőtől viszont nekem is meg anyának is bepirosodott a bőrünk, csípte, fájt. :S De egész szépen begyógyultak! :) Köszönöm mindenkinek. :)
2012. máj. 5. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!