Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizáshoz kérnék segitséget,...

Szolizáshoz kérnék segitséget, nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis színt, mert hófehér vagyok. Az arcomon van egy kevés szeplő is. Van olyan szolárium,ami nem káros?
2012. ápr. 30. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan szolárium ami nem káros.
2012. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

van olyan amit úgy reklámoznak,hoy nem káros,de valójában mindegyik az

mondjuk úgy:ha szerencséd van nem okoz nálad károsodást,de persze nem szabad túlzásba vinni

2012. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fehér bőr sokkal szebb, a szolis barna cigányos is ráadásul...

17/f

2012. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én nem akarom tulzásba vinni, de tényleg hófehér vagyok. És akarok egy kis színt. A barátom is azt mondja, hogy jó vagyok igy, de engem kicsit zavar.
2012. máj. 1. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Egy kis természetes barna szín még senkinek sem ártott meg. Szerintem inkább heti 1-2 alkalommal járj 6 percre szolizni, mint hogy kifeküdj a napra, mert az sokkal sokkal károsabb!!!Használj szolizás előtti krémet és olyan szolit keress ahol garantáltan csokicsövek vannak, mert oda elég kevés percre menni, mégis szép szined lesz! Pár alkalom után elégedett leszel az eredménnyel!
2012. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 katicabogárka25 válasza:

Szia!


Mikor olvastam a feltett kérdésedre a komikat, jókat mosolyogtam... senki sem tehet arról, hogy fehérbörű és én teljesen megértelek, hogy szeretnél picit barna lenni. a hófehér bőr kb 20évvel ezelőtt volt divat. ami tényleg szép,de már más idők vannak :) és igen is bebizonyitott ténnyé vált, hogy a szoláriumnak jótékony hatásai vannak. persze tényleg vigyázni kell és igazából csak annyi az egész, hogy mértékkel menni és nem szabad megégni. a túlságosan barna bőrszin sem szép valóban. De szerintem ha ezt betartod, 100%, hogy semmiféle kár nem származhat abból, hogy szolizni jársz. ha kifekeszel a nappra ilyen hófehér bőrrel akkor is ha használsz magasfaktorszámú krémet, kb. 20perc alatt olyan szinten megégsz, hogy 1hétig nem tudsz majd aludni.

szóval bátran menj csak szolizni :) mindenképpen kérd ki az ott dolgozók tanácsát. Ők biztosan tudni fogják, mi az a reális szolizási idő, amire neked szükséged van.

2012. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hallgass barátodra, jót akar neked.
2012. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam megégni.Ha kifekszek egy napra nagyon hamar leis barnulok nem ezzel van itt a probléma.. hanem hogy utálom amikor ott marad a bikini nyoma...:) most eu csöves szoliba járok..összesen vtam 48 percet egy hét alatt... de hát nemis tudom..:D nagyon kicsit látszott meg.
2012. jún. 12. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!