Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan lány akinek...

Van itt olyan lány akinek szőrös a combja?

Figyelt kérdés

És ha igen, ti hogyan, szoktátok leszedni?

16/L


2012. máj. 3. 15:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És akinek a combja szőrös, a keze is az?
2012. máj. 3. 15:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem szedem, mert szőke :) A karom is és a combom is
2012. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De jó neked, nekem sajnos nem szőke, hanem szinte fekete...


Van olyan aki esetleg borotválja vagy gyantázza?

2012. máj. 3. 15:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Én borotválom 3 naponta, igaz szőke, de engem zavar a szőr. Ha rásüt a nap látszik közelebbről.
2012. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi és nem szúr, vagy nem pattogsz ki tőle?
2012. máj. 3. 15:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Valamennyire mindenkinek az szerintem. :D

Hát combon nem olyan vészes, télen néha nem is foglalkozom vele, mert tényleg semmi, páromat sem zavarja igazán. :D Nyáron meg gyantázom vagy epilálom, ha nagyon SOS kell, akkor borotva, de ezt nem ajánlom.

A kezemen nem vagyok hajlandó vacakolni, párszor próbáltam, de teljesen kipattogott, viszketett, rossz volt. Szerintem még mindig inkább a szőrös kéz, mint egy borostás vagy piros pöttyös. Akinek meg nem tetszik, ne nézze. De borotvával itt se ess neki semmiképp, elég hülyén néz ki, ha két nap után borostás, mert valamiért nincs erre időd épp. Ha a szőr maga annyira nem zavar, csak az, hogy sötét, akkor esetleg próbálkozz szőkítéssel. Ha nem jön be, még mindig legyantázhatod utána. :)

2012. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Epilátor! Az egyetlen kényelmes, hosszan tartó szőrtelenítő eszköz :)
2012. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem minden lánynak szőrös a karja meg a combja, csak van akinek jobban, meg van akinek nem anniyra. én pl gyantázom/borrotválom mindkettőt
2012. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hiszem akkor a gyantát választom, a karomra is meg a combomra is. :)
2012. máj. 3. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szőrös a lábam és ugyanúgy a combom is.Erős,fekete és nagyon nagyon sok.Én borotválom,mert a gyantától nagyon csúnya lettem és elég gyorsan visszanőt.

A karommal ugyanez a helyzet,azt is borotválom.

2012. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!