Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj illene hozzám?

Milyen haj illene hozzám?

Figyelt kérdés

Kerek arcom van és extrém hullámos, hosszú, sűrű, barna hajam van. Szoktam néha simítani de most h közeledik a nyár nem fogok tudni mindig kisimítani h jól álljon. Amúgy meg próbáltam már h kiengedem csak nap közben mindig lelapul és a fejem tetején tiszta lapos alul meg sűrű és szétáll. Vannak olyan frizurák amik nem nagyon rövidek

(mert azért szeretem a hosszú hajamat szal vállig érőnél ne legyen rövidebb) és nagyon hullámos sűrű hajhoz is illenek? Tippeket kérnék olyanoktól akik hasonló problémával küszködnek vagy akiknek nagyon hullámos hajuk van!



2012. máj. 4. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem természetes sűrű lokniszerű göndör a hajam, olyan mint ezen a képen csak nekem a tövétől göndörik. A hossza is megegyezik. :)

[link]

Háromszor kellett ritkíttatni, hogy végre ne úgy nézzek ki mint egy őrült glamrock sztár :D

Szerintem vágass egy kicsit a végéből+ritkíttasd meg alul, így nem lesz olyan nagyon sűrű, szebben hullámosodik és nem lapul le annyira a fejtetőn mert kevésbé húzza le a saját súlya. Használj hajbalzsamot, mert a száraz haj hajlamos villámcsapta hatást kelteni. Nekem ritkításon kívül még a göndör hajra való hajhab vált be, előtte utáltam a hajam. Szép rugalmas lesz tőle, nem ragad össze, nem szállnak a szálak szanaszét és akármit csinálok, visszaugrik olyanra, amilyenre beállítottam vizesen.

2012. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Fogok probálkozni
2012. máj. 5. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Képzeld. Nekem is néhány napja ilyen fejem volt. Dús, göndör, hosszú. Hülyén néztem ki. Majd anyukám be ajánlott egy fodrász ismerősének. Meg mondtam neki hogy ritkítsa meg, és azt tette. :D Annyira jó lett most. :) És most az sem baj ha hullámos, mert nem nézek ki úgy mint egy őrült.

Halod? Ha nagyon dús hajad van és le szeretnéd vágatni, mindenképpen Ritkítsák Meg mert egyszer én is abba a hibába estem, hogy le vágattam, és jöttem ki a fodrásztól s úgy nézem ki mint aki akkor szökött meg a diliházból :)).

2012. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát, a képen lévőnek egyáltalán nincs se extrém hullámos, se túl dús haja...sőt, szerintem nem is természetes, akkor fentről göndörödne...
2012. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak ritkítani semmi frizura vágás mondjuk lépcsőzetesre?
2012. máj. 6. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Negyedik, írtam hogy nekem a tövétől göndörödik és 3 ritkítás után van annyi amennyi most. (tehát kb mint a képen) :) Előtte brutálisan néztem ki. :)
2012. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lépcsőzetesre szerintem felesleges, elég a ritkítás. :)
2012. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!