Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen a ballagási hajam?

Milyen legyen a ballagási hajam?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen hajat csináljak ballagásra? Derékig érő, barna, egyenes hajam van. Fodrászhoz nem tudok elmenni, úgy hogy max csak anya tud benne segíteni.
2012. máj. 5. 02:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha lehet akkor képet is linkeljetek légy szíves.
2012. máj. 5. 02:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Leírva gyönyörű hajad van. Én a helyedben kiengedve hagynám :)
2012. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélem nem késő még a válasz.

Ha van hajsütő vas otthon, akkor azzal loknikat a hajadba. Aztán feltűzhetsz belőle egy keveset.


[link]

[link]

[link]

[link]


De a hajfonat is jó variáció, kicsit elegánsabb formában.

[link]

2012. máj. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őt tudom neked ajánlani: http://www.youtube.com/user/LetsMakeitUp1/videos

Nem fogsz tudni választani, annyi csinos frizurát leshetsz el tőle :)

2012. máj. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem szeretném csak kiengedni a hajamat mert az már megszokott nálam.:DDD Nem késő a válaszod mert Június 16-án lesz a ballagásom. Ahogy így néztem a videókat tényleg nem fogok tudni választani annyival halmoztatok el.:DDD Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek és kellemes délutánt.
2012. máj. 9. 16:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincsen hajsütő vasam de majd szólok talán anyunak hogy nézzünk egyet.
2012. máj. 9. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!