Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagási cipő. Szerintetek...

Ballagási cipő. Szerintetek milyen legyen?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nem tudom milyen legyen a cipő... Magas sarkú vagy lapos talpú, milyen magas. Lehet hogy ez korai de jobb most mint az utolsó pillanatban : D
2012. ápr. 4. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
olyan amiben nem esel pofára
2012. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én már 20 éves vagyok de tisztán emlékszek a ballagási cipőmre,az volt a legelső magassarkúm. Annyira féltem emlékszem hogy elesek vagy kényelmetlen lesz,de édesanyámmal megtaláltuk a tökéletest ilyen volt csak fekete fehérbe:

[link]


kicsit magasabb sarka volt de ez is tökéletes sarok lenne én ilyet vennék a helyedbe,kényelmes és szép is!

Teljesen lapos semmiképp se legyen!

2012. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egy szolidabb magassarkút választanék! :)

Mindenképpen olyat vegyél, ami kényelmes és tudsz benne szépen járni. Ha meg van a cipő otthon vedd fel néha és gyakorold benne a járást, hogy a ballagáson szépen, elegánsan tudj benne sétálni.


Gondolom nem vagy hozzászokva a magassarkúk viseléséhez, ezért inkább egy kisebb, úgy 4-5 centis sarkú cipőt ajánlanék. Színben szerintem a fekete lenne ideális, de ez végülis rajtad múlik. :)

2012. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kvitta: szép a cipő, de ballagásra tipikusan szokták kérni a harisnya viseletét. ilyen nyitott cipőban az kicsit visszás.
2012. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk anno nem kérték,sőt senki se volt harisnyába ha jól emlékszek. Nem tudom majd kérdező eldönti akkor :))
2012. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Én fekete tornacipőt fogok felvenni felemás cipőfűzővel :D
2012. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én ezzel nem dicsekednék..
2012. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért?-.-

Mindenkinek más a stílusa.

2012. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem stílus kérdése. A tornacipő legjobb esetben is a kezsüel viselet része. Az ünnepélyeket ünneplővel tiszteljük meg, aminek része egy normális cipő is. Eleve milyen hülyén néz ki, hogy szövetnadrághoz (szoknyát nem nézek ki belőled) tornacipő. Persze ha te farmerban mész, akkor mindegy, nincs miről beszélni.
2012. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!