Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen általánosból ballagási...

Milyen általánosból ballagási ruhám legyen?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék olyan egyszerű miniszoknya + ing összeállítást, de annyira nagyon ünnepélyeset sem. valamilyen csinos, ruha is lehet.


Segítsetek légyszi. !

megköszönném ha képet is linkelnétek ;)


2011. márc. 30. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nekünk egybe ruha lesz,amit varratunk.

Ilyesmi: [link]


vagy :

[link]


Szerintem egyáltalán nem tucat.Nekünk minden 8.-osnak az évfolyamban sima ing+szoknya lesz (a lányoknak): D

2011. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köszi (:


az első jobban tetszett. (:

2011. márc. 30. 16:06
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én ilyet szeretnék

[link]

15L

2011. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ez nem túl kihívó?

én szolidabbra gondoltam..

2011. márc. 30. 19:08
 5/16 anonim ***** válasza:
én ezt fogom csinálni mivel én is idén ballagok :D szóval veszek egy fehér inget amire felveszek vagy egy övet (mell alá) vagy egy bolerót és veszek egy szoknyát amire ha a bolerós megoldást választom velveszek egy vastag övet :) jól fel lehet ezeket ám dobni kiegészítókkel :) náluk mondjuk a koktélruhát nem engedik ezért kell külön részes :/
2011. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nekünk fekete szoknya és fehér ing lesz,de varratnak hozzá mindenkinek nyakkendőt ami baba rózsaszín lesz:)és az egy yó emlék is szerintem ha eltesszük a nyakkendőt:P
2011. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekünk nem volt olyan nagy cucc

Alap csak: fekete szoknya (egyáltalán nem mini) térdig érő max. fekete cipő nem volt kötelező a magassarkú meg gy fehér blúz aminek gallérja volt mivel nyakkendőnk volt és ennyi. szerintem amúgy ne nagyon akarj olyan különlegeset mert azért megfognak szólni, hogy kifutónak nézed a ballagásod :S ezzel csak te jösz ki rosszul :S

bár te érzed vagy max még vmi kis szinesebb blúz de az se legyen túl rikító 18L

2011. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

a fekete fehér is lehet divatos:

[link]

Jó persze nem csizmával meg ilyen brutál v vágású blúzzal...


(szélső csíkos): [link]


(fehér felső):

[link]


[link]


Mi sem fekete-fehér blúz nadrág vagy szoknya összeállításban ballagtunk,x éve...:) (19 vagyok)


Szóval...tavaly sem abban ballagtunk...A lényeg hogy egyforma legyen,mert különben vendégeknek fogtok tűnni...

2011. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

NewYorkerben vannak jó fekete szatén ruhák én majd ott fogok venni. :)

Nekünk ugy van megoldva hiogy fényképezésre ( más nap) mindenki fehér blúz fekete szoknya kendő/virág( lehet nem kendőnk lesz hanem kisanyagtürkizkék virágunk amit bárhova tűzhetünk :) ) és a ballagás napjára pedig azt vehetünk amit akarunk.

15/L

2011. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

énis idén ballagok:)

szóval elmondom h nekem milyen lesz:$

fekete miniszoknya jó nem p*csaszoknya de kb 10-15cmvel a térdem fölé ér meg fehérblúz v fehérblúz és ilyen magasított szoknya mármint ami a melled alatt van az feldobva egy övvel:)

sztem az nagyon jól néz ki^^:$

ez igazából ahogy mondod túl 'egyszerű' sztem sincs benne semmiextra totál átlagos..DE ha jó kiegészítőt választasz hozzá nyaklánc/karkötő/gyűrű stb azzal simán feldobhatod;)

én kb így fogok ballagni de feldobom a ruhámat egy jó sminkel egy csinos hajjal és egy extramagas magassarkúval;)

remélem tudtam segíteni:) 14L

2011. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!