Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid vagy hosszú haj?

Grimmpeace kérdése:

Rövid vagy hosszú haj?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, ez nem olyan kérdés amit csak pikk pakk meg lehetne válaszolni,mert kinek mi áll jól, hogy van belőve,hogy érzi jól magát stb. De engem nagyon nagy általánosságban az érdekelne hölgyek, lányok, csajok, szerintetek a fiúknak/férfiaknak hosszú vagy rövid haj netán átmenet a jobb? Nem nagyon tudok dönteni, én jól érzem magam több friszkóval is, csak ha most levágatom megint, akkor mire megnő egy élet:)

2012. máj. 5. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rövid. Azt szeretem a legjobbat, amibe belelehet kicsit túrni, és nincs mértani pontossággal beállítva, inkább olyan kis kócos.

De ez függ a stílusodtól, arckarakteredtől, arcformádtól...

2012. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cunciii ***** válasza:
hosszúúú a legjobb.
2012. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet. nem szeretem mikor egy pasinak hosszabb a haja az enyémnél
2012. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Félhosszú, hosszú a legjobb. Szinte csak a hosszabb hajú pasikat nézem meg az utcán is. :D
2012. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hm a kb 8cm hosszú a tökéletes :DDD
2012. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hosszú hajú srácra nem tudok potenciális férfiként tekinteni, de ez nyilván nem minden lánynál van így. Szerintem is "beletúrós" hossz a legjobb, imádok csókolózás (stb...) közben beletúrni az adott fiú hajába, szerintem iszonyú szexi érzés. :) 20L
2012. máj. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy jó a felhasználói neved. :D
2012. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közönöm^^
2012. máj. 8. 12:19
 9/10 anonim ***** válasza:
középhosszú,amibe bele lehet túrni.*-*
2012. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
rasztaaa:) amúgy igazuk van a többieknek minden lánynak más jön be én a rasztáktól vagyok teljesen oda de tulajdonképpen a fiú személyiségétől és stílusától függ.
2012. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!