Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami jó módszeretek...

Van valami jó módszeretek pattanások eltüntetésére? F/16

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a sörélesztő tablettát nyugodtan szedheted. Vitaminok vannak benne, egészségre káros anyagot nem tartalmaz. Itt vannak az összetevők:

100 g termék tartalmaz:

Fehérje max. 48,0 g

Zsír max. 1,0 g

Szénhidrát max. 35,0 g

Vas min. 25,0 mg

Foszfor min. 1,2 mg

B1-vitamin min. 13,0 mg

B2-vitamin min. 3,8 mg

B3-vitamin min. 35,0 mg

B6-vitamin min. 3,6 mg

Kb. 800-1300 ft, általában 150-200 db van benne. Az a lényeg, hogy tényleg annyit szedj be naponta, amennyi a dobozra van írva :)

2010. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
köszönöm
2010. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

a rivanol is jo.....az meg a gyulattat is eltunteti

anyum mindent kiprobalt de semmi se sikerult es vegul el ment a doktorhoz es rivanolt ajanlott neki azota minden nap keni az arcat meg ma is


en iss RIVANOLT hasznalok...es segit 2 napja hasznalok es alig van par mert az elott nagyon sok volt


a RIVANOL a legjobb....

2010. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha nem tudod megállni, hogy ne nyomd ki, akkor is csak tűvel, hogy minél kisebb helye maradjon, azután kend be kamillás krémmel... De az is jó, ha élesztőt, és tejet összekeversz (elég egy kanálnyi), és azt kened a pattanásra, hipp- hopp eltünteti... Egyébként nekem is a f*szom tele van, most borotválkoztam, és lehúztam a pengékkel a pattanásomat :D
2012. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!