Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Jangee...

Mi a véleményetek a Jangee nevű fogamzásgátlóról? Leginkább az érdekelni, hogy hogyan hat a pattanásos bőrre!

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs törvényszerűség, mindenkire máshogy hat.

Ha hormonális okai vannak a pattanásoknak, akkor jól hat, ha más, akkor nem hat.

Abban szinte biztos lehetsz, hogy azoknak a pattiknak búcsút inthetsz, amik a mensid előtt/alatt jönnek ki.

Saját tapasztalatom, ugyan másik gyógyszerrel: sokat nem javított a helyzetemen, ellenben mikor abbahagytam a gyógyszer szedését, olyan ocsmány lett a bőröm, mint még soha, több havi bőrgyógyászati kezelés után lett csak vállalható.

Egy barátnőm meg akkor lett tiszta ragya, mikor elkezdett gyógyszert szedni, ő ha jól emlékszem, pont azt szedi, amit írsz. Másnak meg simán beválik biztosan.

De hát nem vagyunk egyformák, előre még az orvos sem tudná megmondani, rád épp hogy fog hatni.

Azért reméljük jól. :)

2012. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2012. máj. 7. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt szedtem, egy hónap alatt letakarította a csúnyaságokat a hátamról, az arcomon kevesebb mitesszer lett, a pattanások az arcomon maradtak de betegség miatt abba kellett hagynom a szedést, és azóta tele vagyok mitesszerrel szinte mindenhol! Nyak, mellkas, ahol eddig nem volt. És nem vagyok már tinédzser, már ki kellett volna nőnöm.Szóval összességében jó kis tabletta, de ha abbahagyod számolni kell a ronda bőrrel :(
2012. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!