Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátlóról Tri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátlóról Tri regol-ra váltottam!?

Figyelt kérdés

Csak 1 levelet szedtem a Jangee-ből, de nagyon erős hasfájásom lett mellette. Az étvágyam is megnőtt tőle, ezért térek át másik fogamzásgátlóra. Viszont ha jól tudom a Jangee egyfázisú, a Tri regol meg talán három??! Nem lesz belőle gond? Most van a 7napos szünetem, a 4ik napnál tartok és ma jött meg a menstruációm. De majd a 8.ik naptól kell elkezdnem szedni a Tri regolt? Ha valakinek van valami tapasztalata ezzel a gyógyszerrel, akkor azt is szívesen elolvasnám!

Előre is köszönöm a válaszokat!

17/L


2010. nov. 29. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
És amikor az újat felírta a doki akkor miért nem kérdezted meg? Ez elég speciális eset, hívd fel az orvosod és ne kontárok tanácsaira hallgass.
2010. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

"Ha más, kombinált hormonális fogamzásgátló tablettáról tér át a Tri-Regol bevont tabletta szedésére

Az előzőleg szedett készítmény utolsó tablettájának bevételét követő napon elkezdheti a Tri-Regol bevont tabletta szedését (ne tartson gyógyszerszünetet). Ha a korábbi készítmény hormonmentes (placebo) tablettákat is tartalmazott, az utolsó hormont tartalmazó tabletta bevételét követő napon kezdje el szedni a Tri-Regol bevont tablettát. Későbbre is halaszthatja a Tri-Regol bevont tablettára való áttérést, azonban legkésőbb az előző készítmény alkalmazása során előírt gyógyszerszünet befejeződése utáni (vagy az utolsó placebo tabletta bevételét követő) napon kezdheti el a készítmény alkalmazását. Amennyiben nem biztos az időpontban, kérje orvosa vagy gyógyszerésze tanácsát."


Miért olyan nehéz elolvasni a betegtájékoztatót?

2010. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nekem tapasztalatom nincs, de anno sokat olvasgattam erről a triregolról és nagyon sokan írták, hogy mellette estek teherbe... olvasgass fórumokat. ittvan pl ez: [link] érdemes elolvasni mind a 4 oldalt, nem olyan sok.
2010. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most akkor nem lesz baj, ha a 7napos szünet után kezdem el szedni?? Amúgy meg köszönöm a válaszokat. Elolvasom!
2010. nov. 29. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, ahogy a tájékoztató írja, úgy is lehet, hogy megtartod a gyógyszerszünetet és úgy kezded el. Viszont az ilyen váltásnál általában mellévédekezést szoktak javasolni legalább egy, vagy két hétig, hiszen teljesen más gyógyszerről van szó, ennél is ki kell, hogy alakuljon a védettség.


26/N

2010. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Jövőhét péntekig úgysem fogok találkozni a barátommal (sajnos), de addigra már 1 hete fogom szedni. :) Remélem akkora már meglesz a védettség.
2010. nov. 29. 15:26
 7/9 anonim válasza:
Biztos hogy Tri reggol-t szeretnéd szedni? Az az egyik legnagyobb hormon tartalmú tabletta jó az ára elég kedvező de nem sok jót olvasni róla különböző fórumokban. 17 évesen lehet többet ártana mint használna ott van például yasminelle is ami valamivel drágább de elég megbízható és nagyon alacsony hormontartalmú.
2010. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Gyanítom nem ő találta ki. Mindenkinek a szervezete más és más. Vkinek éppen a hiperszuper alacsony hormontartalmú Yasminellétől lesznek mellékhatásai. Pl. barátnőm elhízott, és semmi kedve nem volt a szexhez.

Ez ne úgy megy, hogy "ez alacsony hormontartalmú, ez jó lesz"....

2010. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elöttem szoloval... Nekem az alacsony modern fogamzasgatlotol legalabb 6 mellekhetasom volt, mig a tri regoltol egy sem... es mar evek ota szedem es semmi bajom nincs vele... Söt megvagyok vele nagyon elégedve!1 fiatal lany!
2010. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!