Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Jangee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Jangee 003-as fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés

Most írta föl az orvosom,26 éves leszek,már van 2 gyerekem és még csak most szedek először fogamzásgátlót! Én kértem az orvosomat,hogy magasabb hormontartalmú gyógyszert írjon,a hízás reményében,mert szeretnék hízni egy kicsit...kötelező vérvétel után föl is írta nekem a Jangee 003-as gyógyszert!

Arra lennék kíváncsi hogy ha szedi valaki a gyógyszert,volt e valamilyen mellékhatása,és hogy mennyire kell tartani ezektől a mellékhatásoktól! Nekem konkrétan van egy kisebb mértékű szívritmuszavarom,de mikor voltam kivizsgáltatni nem volt semmi baj a szívemmel,azt mondta az orvos hogy teljesen egészséges a szívem,mégis előfordul a szívritmuszavar,és ugye a mellékhatások közt ez is föl van sorolva,hogy nem szedheti a gyógyszert az ilyen beteg...Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. ápr. 8. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én jangeet szedek de úgy nézz ki akkor abból is van több fajta mert amit én szedek arra a doki azt mondta azért írja ezt mert ebbe van a legkisebb hormon tartalom.

Ma tartok az első levél utolsó szeménél. Semmi mellékhatása nem volt nálam csak a pecsételő vérzés ami a mai napig tart sajnos és nagyon idegesít már. Ezen kívül felse tünt, hogy elkezdtem tabit szedni.

2011. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én már fél éve szedem (előtte 2 évig mást szedtem), de ez egyébként nem tartozik a magasabb hormontartalmúak közé. Nekem a következők jelentkeztek mellékhatásként:

-tabletta szedés közbeni pecsételő vérzés

-étvágynövekedés (ez mondjuk számomra jó, mert most lábalok ki az anorexiából)

-elvétve mellváladékozás

A szívritmuszavart említetted az orvosnak? Mert ha igen, mégis felírta, akkor valószínűleg nem nagy gond, csak figyelj magadra.

20/L

2011. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt jó lenne ha megtanulnád,hogy a fogamzásgátlónak semmi hatása sincs a hízásra, vagy fogyása, éppen most mondta az endokrinológusom. Nekem pecsételő vérzésem van közben, de kiderült,hogy ez a pajzsmirigy enyhe alulműködése miatt van. Azt mondta a kettőnek soha semmi köze egymáshoz, a fog. gátlóban nincs olyan hormon, ami a súlyra hatna.MIvel mondtam neki,hogy már 3-ik fajta gyógyszert szedem és ugyanaz a tünetem, mondta,hogy tök mindegy milyen gyógyszert szedek, semmi köze ehhez.
2011. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne hatása a testsúlyra, nem írnák bele a tájékoztatóba mellékhatásként. A hormonrendszer baromira összetett dolog. Attól, hogy nem olyan hormont tartalmaz, még kihathat másra is.

Oké, hogy az endokrinológusod mondta, de a másik orvos meg mást mond...

És a tapasztalatok bizony azt mutatják, hogy rengeteg nő tapasztal testsúlygyarapodást a szedés alatt.


Kérdező: Menj el orvoshoz, mert ez 4 hónap szedés után már egyáltalán nemnormális.

2011. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Kérdező: Menj el orvoshoz, mert ez 4 hónap szedés után már egyáltalán nemnormális."


Ne haragudj, másik kérdés is meg volt nyitva, véletlenül ide írtam be:(


Remélem tudod, hogy a magasabb hormontartalom esetén minden egyéb mellékhatásra is nagyobb az esély.

Egyébként minden embernek más tabletta jó. Attól, hogy vkinek nem vált be, lehet, hogy neked tökéletes lesz. De lehet, hogy másnak tökéletes, neked viszont minden bajod lesz tőle.

2011. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Végül is mikor elmentem vizsgálatra a szívem miatt,azt mondta az orvos hogy ő nem lát semmi bajt a szívemmel,inkább pszichés a szívritmuszavarom! De azért mégis csak van..ezért félek a gyógyszertől! Már így is késtem 1 napot mert tegnap kellett volna bevennem az első szemet,mert tegnap jött meg,de végső soron nem baj ha később veszem be,csak később fog védeni! És a dokimat meg nem tudom elérni mert ma nem dolgozik! :( Tőle nem tudom megkérdezni! A háziorvos tud nekem választ adni erre?
2011. ápr. 8. 11:01
 7/11 anonim ***** válasza:
www.orvostudakozo.hu Hamvas Ferenc. Ő szerintem tud válaszolni, és gyorsan is reagál.
2011. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Én is az alacsonyabb hormontartalmút szedtem, amíg ki nem derült, hogy valaki van a pocimban:))

A gyógyszert végig RENDESEN szedtem, aztán a szünetben nem jött meg( pedig 26 napra mindig pontos volt), 27. napon teszteltem negatívat, 13 nap késés után pedig irtó erős pozitívat:)

Ja és 1 éve szedtem:)))

Nem bánom, bár rá ért volna még 1-2 év múlva is jönni, de Ő nagyon szeretne most:)))

2011. máj. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó ne ilyezgess mert én fel is kötöm magam ha teherbe esek!:S
2011. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én írtam, a terhes dolgot:))

Az a baj, hogy tényleg ez van, de mi már megfogadtuk, hogy a megszakítás+ a gyógyszer, csodákra képes:))))(reméljük:))

De megtartom a babát:)))

2011. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!