Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítés, LéTeZiK?

Végleges szőrtelenítés, LéTeZiK?

Figyelt kérdés
Melyik módszer a leghatásosabb? És ár-érték arányban a legjobb?
2012. máj. 7. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:

A végleges tényleg jó, csak nagyon drága. Nekem csinálták a lábamon. Én szőrösebb típusú lány vagyok, szóval nekem minimum 8 kezelésre lett volna szükségem a teljes szőrtelenséghez. Néha 6 kezelés is elég, pl a szőke, kevésbé szőrös lányoknak.

Nekem sajnos csak 4 kezelésre volt pénzem, mivel egy 40.000 Ft-ba kerül (ki lehet fogni olcsóbbat). De ez a 4 kezelés is elég volt, mivel már fele annyi szőr van, emiatt már sokkal könnyebb és fájdalommentes epilálni/gyantázni.

Szóval én csak ajánlani tudom a végleges, még, ha nem is csinálod végig az összes kezelést, mert utána ritkábban kell majd gyantázni, és könnyebben gyorsabban is megvagy vele.

2012. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod. És megírnád, hogy milyen módszert válasszak? Annyit félét hirdetnek, és mind ugyanazt ígéri.


Köszi még egyszer.

2012. máj. 8. 08:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, a különböző módszerekkel annyira nem vagyok tisztában. Nekem lézeres (IPL) vált be nagyon. Az árak nagyjából egyformák, maximum akciókat lehet kifogni.

Én barna hajú és szemű vagyok, és szőrösebb fajta. A lábamon nem csak nagyon erős fekete, sűrű szőr volt, de sok volt a szőrbenövés is. 8 kezelést javasolt az orvos a teljes szőrtelenséghez. 4 kezelés után szinte teljesen eltűntek a szőrbenövés után maradt sebhelyek, és a szőrszálak is olyan ritkák és gyengék lettek, hogy az epilálás nekem most már egy fájdalommentes kb 10 perces dolog lett (azelőtt tényleg elviselhetetlenül fájt, és több, mint egy órát igénybe vett).

Szóval én ezt a villanófényes módszert javaslom. A neten is érdemes keresgélni. Inkább orvosok, mint kozmetikusok csinálják, szóval a biztonság felől is nyugodt lehetsz.

SZINTE fájdalommentes (mindenhol teljesen fájdalommentesnek ígérik, de egy-egy másodpercig égő érzés lesz, azon a kis részen, amit éppen kezelnek)

2012. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek itt pl egészen jó árak. ennél lejjeb már gyanús, sokkal drágábbért meg rámegy az ember gatyája.

2012. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Igazán sokat segítettél.
2012. máj. 9. 07:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Az IPL és a lézeres szőrtelenítés két különböző módszer, nem? És ahogy olvasom a neten a lézeres hatásosabb. Vélemények?
2012. máj. 9. 08:27
 7/10 anonim válasza:
Én próbáltam a villanófényes (IPL) és a lézeres (alexandrit pl) kezelést is.Az IPL nem ér semmit,vagy csak ideig-óráig,a lézeres sem teljesen végleges szerintem..A hónaljamat kezeltetem alexandrit lézerrel,már ma megyek nyolcadszor és még mindig elég sok szőr visszanől,pedig szerintem már ennyi kezelés után nem szabadna neki és nem vagyok egy mammut típus sem..Szóval sztem teljesen végleges szőrtelenítés nincs is..mindig lesz olyan szőrszál,ami visszanől,vagy a kezelőorvos szerint "felébredhet"....
2012. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De az olyan kevés, hogy egy pillanat alatt el lehet tüntetni epilátorral, tapasztalatból mondom. Szóval nekem még így is megérte, pedig én ráadásul mamut típus vagyok :D
2012. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Bárcsak lenne végleges, vagy legyen divat a szőr. Jaj, inkább ne, pfújjj!
2012. jún. 1. 08:09
 10/10 anonim válasza:
Okés,hogy epilátorral eltűnteted azt a pár szálat,ami esetleg majd marad,de sok tízezer forint után ne kelljen egy szálat sem eltűntetnem basszus!! Kiváncsi leszek,ha majd abbahagyom a kezeléseket,utána visszanő e idővel minden szőr,de ha igen,tuti feljelentem a kezelőorvost,aki nekem véglegesnek ígérte és hogy így meg úgy higgyem el,talán pár szál marad...!
2012. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!