Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrtelenítési módszere...

Milyen szőrtelenítési módszerek vannak még?

Figyelt kérdés
A borotválást próbáltam, de csak nagyon megerősödött a szőrzet, a gyantázást is próbáltam, többfajta gyantával is, de sajnos foltokat hagy a bőrömön, amik még 2 hónap után is mindíg ugyanúgy látszanak, az epillálást meg egyszerűen nem akarom. Próbáltam, de kiderült, hogy mégsem az a mosolygós időtöltés, mint ahogy azt a reklámokban mutatják... . Van ötletetek?

2012. máj. 6. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krém.
2012. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szőrtelenítő krémből is ki kell fogni ami jó,én avonból rendeltem az jó de olyan irdatlanul büdös(ahogy a legtöbb) hogy a szagát nem bírom elviselni,még fürdés után se jön le :/ Van a lézeres szőrtelenítés is nagyon húzós árért,egy évben 4x kell elmenni rá,de van akinél égési nyomokat hagy szóval,mindennek megvan a hátránya.
2012. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szőrtelenítőből Opilca-t és Eveline-t és X epil-t ajánlom.


X epil : [link]


Opilca: [link]


Eveline: [link]

2012. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krémek közül én is az opilcát ajánlanám! Nekem nagyon jól működik. :D
2012. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hmm és ilyet hol vesztek és mennyiért? Mert elég nagy rossman függő vagyok de még nem láttam,de lehet csak beleolvadt a környezetébe:)
2012. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rossman-Dm-Müller.Opilca olyan 800 körül van,Evelyn is, X epil meg 600. Akcióban meg mind3 termék kb 500.
2012. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jajj, nagyon köszönöm. Akkor ilyen krémet feltétlenül fogok venni. :D
2012. máj. 7. 11:09
 8/8 anonim ***** válasza:

cukorgyanta.. állítólag azzal nem fáj annyira és tartós, mint a hagyományos gyanta.

nehézség, hogy ha otthon készíted nem biztos, hogy sikerül jól elkészíteni. Neten több receptet is olvastam, kb mind más volt :P egyszer biztos kipróbálom valamelyiket!

2012. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!