Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki milyen kozmetikai kezelést...

Ki milyen kozmetikai kezelést ajánl?

Figyelt kérdés

Régebben eléggé aknés volt az arcom, de szerencsére sokat javult és mára már csak 1-2 pattanásom van. Viszont a nyoma megmaradt, 1-2 kisebb gödröcske, piros foltok stb. Olvastam többféle kezelésről, de nem tudom, hogy melyik a leghatásosabb. Kinek melyik segített? Tapasztalatok is érdekelnek.

Köszönöm!



2012. máj. 8. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrcsiszolás és társai, hámlasztások, azok nagyon szépen rendbetehetik, de nyáron nem szabad belekezdeni, majd ősszel!
2012. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmikre gondoltam, csak ezeken belül is van több fajta. Pl. aha savas hámlasztás stb. Ezért szeretnék valami konkrétabbat, hogy melyikkel érdemes próbálkozni:)
2012. máj. 8. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:

egyenlőre hydraabrázió amivel próbálkozhatsz, mert ez nem okoz fényérzékenységet! egyébként a mikrodermabrázió, a dermaroller, a soft lézer, a frakcionált lézeres kezelés, az aha-s(gyümölcssavas) hámlasztás, a green peel hámlasztás mind jók.. én személy szerint a mikrodermabrázióval próbálkoznék! ha az nem válik be, akkor jöjjön a dermaroller...


egyébként, a bőrgyógyászom szerint semmit sem érnek. ami ér valamit, az a frakcionált lézeres kezelés, de az 50ezertől kezdődik.


sztem téved. majd letesztelem őket ősz-tél környékén, amiket ezeket lehet igénybe venni.


ui.: ezeket is csinálják most is, de fényvédő krémmel. én inkább nem kockáztatnék, mert ha pl.- efelejted magad egyszer bekenni vele az utcára, akkor barna foltosan barnulhatsz le. azt meg utána megint csiszolgatni kéne.

2012. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!