Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ha a Solutio Antisudo...

Normális ha a Solutio Antisudorica-tól viszket a hónaljam?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez egyénfüggő h ki mire érzékeny. akár viszkethet is tőle.
2009. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is viszket. Biztos valamelyik összetevő teszi...Bajod nem lesz miatta, megkérdeztem a bőrgyógyászt, csak hát elég kellemetlen tud lenni.
2009. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
nekem úgy viszket, h majd beszarok, főleg az arcom, ha van valakinek tippje az írja meg kérem
2009. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
mármint h mégis mi a túrót tehetek ellene....
2009. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát én arcomon biztos nem használnám. Annyira izzad az arcod hogy ott kell hasznánod? Lehet h nem kellene annyira töményen használni.
2009. jún. 25. 18:39
 6/12 anonim válasza:

hát igen, eléggé. abonormálisan.

de mindenhol csíp, az arcomon a legjobban, mert ott a legérzékenyebb a bőröm. nedves bőrre nem szabad kenni, de erre direkt figyeltem és mégis.... majd megőrülök úgy csíp, nem lehet mihez hasonlítani.

egyébként elvileg arcon sem lehet ártalmas, csak szembe és nyálkahártyára ne kerüljön ez van a naturlandos használati útmutatóba. nekem a sima patikai van, de elvileg szint ugyanaz.

ja és ami érdekes, h 1:1 es vizes higításnál alig javul valamit, akkor is majd megőrülök. ha este csinálom 1,5 órát nem tudok aludni legalább. van aki hintőport írt, de nem tudom az nem-e hatástalanítja. egyszer kipróbáltam és valamit tényleg használt.. de nem tudom nem-e akadályozza... na mindegy... furcsa, hogy több tucat ember közül csak egynek olvastam hasonló panaszait...

2009. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azért viszket, mert szárítja a bőrt, nekem csípte is, de reggelre elmúlt és csak első használatnál volt így másodiknál már alig csípte...
2009. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

de ez nem az első alkalom, hanem a sokadik. nem is tudom mihez hasonlítani. kb mintha hangyák zabálnák a bőrödet, vagy mittudomén, szúnyogok. iszonyat. magas a fájdalomküszöböm, de ettől az ablakon is kiugranék. csak arra tudok gondolni, hogy túl vékony lehet a bőröm vagy ilyesmi és mélyre szivárog ez az alumínium vacak ami a fő összetevője. egyébként izzadásgátlóban van ugyanez, csak gondolom kis mennyiségben.

és ami a másik gond, h ha elér egy szintet a csípés, viszketés, akkor a fájdalommiatt elkezdhet izzadni az ember, ami csökkenti a hatását...

2009. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de ha ennyire csíp akkor miért használod?
2010. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon viszket,most kentem be először,és annyira viszket,hogy összevissza ugrálok.
2010. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!