Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kékesfekete a hajam és holnap...

Kékesfekete a hajam és holnap szőkítőporral és 18százalékos hidrogénnel rakunk bele tincseket, mert fehéret szeretnék. Hány alkalom után lesz fehér színe a tincseknek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Előre szólok, nem lesz fehér és a 18%-os szőkítő keverék után már hajnak sem lesz nagyon hívható.

Feketéből nem lehet fehéret csinálni.

Miért nem veszel inkább pár tincs póthajat? Az biztos fehér lesz és nem a saját hajadat roncsolod szét.

2012. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pár tincset szeretnék és tesóm fodrásznak tanul azt mondta meg lehet csinálni. Volt póthajam amitől rendesen megritkult a hajam úgyhogy azt soha többet.
2012. máj. 13. 12:02
 3/12 anonim ***** válasza:
inkább leégeted a hajad??:D 18 % az rengeteg! vagy kettő 9-essel csináljátok? Szerintem inkább egy 12-es,csak az a baj elsőre egyáltalán nem lesz fehér,de még normális szőke se,és utána meg ügyelni kell hogy ugyanazok a tincsek legyenek megint festve,mert ha rámegy feketére elég szívárvány hajad lenne:) De ha fodrász akkkor oké reméljük ügyesek lesztek:)
2012. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát, inkább sárga lesz vagy vörös. Ha eredeti fekete.

Ha festett, akkor öt.

2012. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én befonnám addig azt a pár tincset, hogy ne keveredjen.
2012. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

ilyet szeretnél?

2012. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ha már a póthajat sem bírja akkor az ilyen erős kémiai beavatkozás sem fog jót tenni neki.

Hát te tudod. Én is fodrász vagyok és bele sem kezdek ilyesmibe, mert számtalanszor próbáltam és mindig gáz lett a végeredmény. Fodrásztanuló kezébe meg még 9%-os hidrogént sem adnék nem hogy 18-at.

Tökmindegy hogy pár tincs vagy az egész haj. Mire annyit szőkítik a hajat minden pigment eltűnik belőle addigra már teljesen szétroncsolódik a felszíne.

2012. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
XDD
2012. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én olyat hallottam, hogy egy szőke hajú csaj kékesfeketére festette be a haját és zöldes lett a végeredmény..
2012. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, még véletlenül sem olyat szeretnék :) Hanem pár nagyon vékony tincset. Már jó ideje gondolkodom és mostmár nem bírtam tovább :) Csak azt nem írtátok h hány alkalom körülbelül.Mert azt én is tudom, hogy elsőre nem lesz fehér.
2012. máj. 13. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!