Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » LÉtezik, hogy sötét hajban a...

LÉtezik, hogy sötét hajban a vöröses, világosbarna/sőtétszőke hajban viszont a hamvas árnyalatok állnak jól?

Figyelt kérdés
Mikor barna voltam, mindig volt egy kis vöröses fénye a hajamnak, ami szerintem nagyon passzolt hozzám. Most világosbarna vagyok, sajnos a vöröses árnyalat megmaradt, és véleményem szerint borzalmas.Szerintem ha egy kicsit világosabb és hamvasabb (vagy legalább natúr) szín lenne, sokkal jobban állna. Van ilyen, hogy más hajszínben más árnyalat áll jól? Mert alapból minden ember tartozik valami típusba(nyár, tél stb.) és ez alapján meleg, vagy hideg tónusok illenek hozzá. 20/l
2012. máj. 13. 17:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!