Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam és...

Nagyon hullik a hajam és zsírosodik. Mit szedjek rá?

Figyelt kérdés

A Varga cseppekre gondoltam, hogy azt próbálom ki, meg a sampont és a csalán cseppeket mellé a zsírosodás miatt. De szeretnék kapszulát is szedni, mondjuk Hairclinik-et... Vagy mit kellene inkább?

Egy nagyon drága termék családot már próbáltam tavaly, de a havi 20 ezres költséget nem bírtam sokáig...

25/L


2012. máj. 14. 18:16
 1/2 anonim válasza:

A Bánfi termékek is nagyon jók, nekem is ugyanez a hajhullás és zsírosodás volt a problémám, de már elmúlt. Ha jól emlékszem egy 500 ml Bánfi hajszesz 550 forint körül van, eléggé megéri és tényleg hatásos.

Nem mellesleg: biztos, hogy a táplálkozáson is változtatni kéne. Az olajos ételek elősegítik a hajzsírosodást, és a vitaminszegény étkezés a hajhullást. Figyelj oda, hogy mindenből jusson a szervezetedbe.

2012. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megosztottad velem a te "történeted"!

Diétázom, soha nem ettem még ilyen sok főzeléket, tejterméket, zöldséget és sovány húst, májat, gombát... Szóval sokkal egészségesebben táplálkozom, mint eddig bármikor életemben, azt hiszem legalább is...

És neked sokáig tartott ez a folyamat? Mi "gyógyított" ki belőle? Voltál góckutatáson?

2012. máj. 15. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!