Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal hogy...

Mit tegyek a hajammal hogy szép legyen? Eléggé sok problémám van vele:hullik, töredezik nagyon, és isszonyatosan hamar zsirosodik.. Házipraktikák jól jönnének

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nah, hát igen sok idő lesz, mire "meggyógyul", de nem lehetetlen:)

Először is, tudom, hogy ezt nem szívesen hallod, de menj el egy fodrászhoz. Az megoldja a töredezést.

A hullásnak sok oka lehet. Fested a hajad? Azért is hullhat, mert tél van. Ilyenkor mindenkinek hullik.

Bánfi hajszeszt is használhatnál. Ez hajhullás elleni és hajnövekedés serkentő izé. Ezenkívül alkoholt is tartalmaz, és nekem elmúlt a zsírosodás. Van samponja és balzsamja is és az ára is kedvező. Próbáld ki ,sztem nem veszíthetsz sokat.

Házi praktikákból: A citrom elméletileg jó a zsíros hajra meg a sör is. A töredezésre mindenféle olajos dolgot kenhetsz olíva olaj, méz stb...

2011. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ökonet Hair Nice hajápoló család. Sampon, balzsam, hajkence. Előtte persze fodrász.
2011. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén,mi a fenét művelsz te a hajaddal?Hogy csinálod?Márcsak a korpa hiányzik.
2011. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Drága 3.válaszoló őszintén semmmit,soha nem festettem,nem vasalom,még hajszáritót semm használok,ilyen vagyok és kész.
2011. jan. 19. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!