Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Zineryt oldat pattanásokra...

A Zineryt oldat pattanásokra másoknak is 'kicsapja' az összes zsírt a bőr felszínére? :S

Figyelt kérdés
Miután bekenem vele az arcom rendszerint 5-10 perc után bezsírosodik, de olyan szinten, hogy csillog. Ez a gyógyszer így használ?? Ilyenkor lemossam a zsírt és kenjem át újra, vagy hadjam rajta egésznap..?? De akkor félóránként kenegethetem az arcom, pedig csak 2x kellene..

2012. máj. 15. 12:18
 1/3 anonim válasza:
szia! kezdetben igen énis használtam de ne hagyd abba nagyon szépen rendbe hozza a pattanásokat és a mitteszereket. nekem az hozta rendbe az arcom több évnyi küzdés után:)
2012. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkezőjét csinálja. Alapból mindig nagyon bezsírosodik a bőröm, de ha ezt felkenem, akkor estére lesz csak maximum kicsit zsíros. De nem annyira, mint a szer nélkül. Mondjuk nekem naponta 1x kell kenni, reggel, este meg Isotrexint kell használnom. Nem tudom ez befolyásolja-e. Viszont ez a kombó nagyon bevált a pattanásokra. :)
2012. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

óó..értem köszi nektek.. :))

én tegnap óta használom.. szal nemtom, hogy van-e már változás.. :D de ettől, csak pattanásos leszek jobban, nem? (hogy tiszta zsír lett az arcom) ...

2012. máj. 15. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!