Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egyszer elkezdem festeni a...

Ha egyszer elkezdem festeni a hajam, nincs megállás? Volt, aki visszanyerte az eredeti hajszínét?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 16:07
 1/5 A kérdező kommentje:
(Anélkül, hogy évekig vízszintes csík lett volna a fején)
2012. máj. 15. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Eredetileg barna vagyok, de jó pár éve mikor fekete lettem egy ideig az voltam, aztán abbahagytam, egyszer leszívattam amitől vegyes fura színek lettek a hajamban, 1-2 évig hozzá se nyúltam és visszabarnult az eredetire. Mondjuk most megint festem úgy szeptember óta, azelőtt 3-4 évig nem festettem. Csak most így élem ki magam, a színes hajzuhatagjaimmal :)
2012. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudod visszanyerni, ha az eredeti hajszíneddel megegyező vagy nagyon hasonló árnyalatú festékkel fested be. Más lesz (1-2 árnyalattal, nem annyira észrevehető, inkább csak közelről), mint az eredeti, mert alatta van egy más színű festék, de mikor nő le, nem feltűnő. Aztán ha már lenőtt úgy a válladig, akár le is vágathatod a festett részt, ha nem tetszik az a minimális eltérés. Nekem pl sötétbarna az eredeti hajszínem, szőke voltam, 1 éve visszafestettem az eredetire. Kopik, látszik, hogy alatta volt valami, bár csak fénynél, és akkor is csak ilyen vöröses tónusa van, de nem zavar különösebben. Mondjuk én a tövét is hozzáfestetem.
2012. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha feketére fested be, akkor "nincs megállás", csak leszívatás. én 2 éve vagyok fekete, de nem bántam meg, mert természetes hatású.
2012. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csináltam, mint amit a 3-as írt, kivéve hogy folyamatosan vágattam le alul a festett részt ahogy nőtt, így nekem kevesebb mint egy év alatt a nyakam aljáig érő természetes hajam lett.
2012. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!