Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves vagyok de már eléggé...

Valaki *.* kérdése:

12 éves vagyok de már eléggé szőrös a lábam ezért sosem veszek. Legalábbis próbálom elkerülni a rövid nadrágokat/szoknyákat és szőrteleníteni szeretnék de nem tudom hogy mondjam el Anyumnak?

Figyelt kérdés
Anyukámnak nem merem elmondani. Nem ápolunk olyan jó kapcsolatot. Mit csináljak? Milyen szövegkörnyezetbe mondjam el? Én arra gondoltam hogy amikor szóbakerül hogy rövid nadrágot kéne már felvenni akkor mondanám hogy maximum akkor ha szőrteleníthetek (de van egy olyan érzésem hogy úgy sem fogom elmondani..........Nem merném) Szerintetek mit tegyek?

2012. máj. 16. 23:18
 1/9 anonim válasza:
100%
én megmondtam neki hogy nem vagyok hajlando felhuzni ugy rövidgatyát azt mondta oké akkor borotváld le aztán ennyi :D
2012. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy kaptál megjegyzéseket az osztálytársaidtól, hogy milyen szőrös a lábad. Meg hogy így ciki. Meg mások is szőrtelenítenek már, akiknek erősebb a szőrük.
2012. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rossz tanács, de én se mertem régen elmondani, és mindig lopkodtam a borotvájukból (persze a felbontott csomagból egy újat amit addig használtam amíg jó volt).
2012. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a borotva lopkodós fajta voltam, mert nem mertem elmodani:P
2012. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem mertem elmondani, de borotvát sem mertem lopni, nehogy észrevegye, hogy eltűnt a szőr. Aztán kérdezte, hogy tán csak nem a szőr miatt van rajtam mindig hosszú gatya:D Úgyhogy leepilálta nekem. Hűű nagyon fájt, de tűrtem, mert nagyon örültem neki:D
2012. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

én nem az hogy nem mertem,nem érdekelt anno. Úgy éreztem hogy ez az én dolgom. Vettem anyu borotvájából anno és elkezdtem.

Sőt hónaljnál anyu szólt 11 évesen mikor már szőrösödött nagyon, hogy már le kéne szedni mert így igénytelen! Szóval nem volt gond,szerintem nálad se lesz nem tudom mit kell ezen felfújni:))

2012. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem mered anyukáddal ezt megbeszélni, akkor semmi sem fog változni.
2012. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
51%
szerintem nyugodtan szólj neki hogy ha pl vásároltok hogy "nem baj ha hozok magamnak egy borotvát?" vagy valami ilyesmi.. ;) nyugi nem lesz gond mert egyszer ő is elkezdte
2012. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Anyukád biztosan megértő lesz, és segíteni fog, ülj le vele, hogy egy számodra fontos dolgot szeretnél megbeszélni.

Egy jó tanács: akárhogy is tálalod otthon, NE borotvával szőrteleníts, én is így rontottam el ennyi idős koromban, most pedig, 10 évvel később már durvább a szőr a lábamon, mint egyes fiúknak, a sok borotválás miatt. Kevésbé fájdalmas megoldás a szőrtelenítő krém, de a gyantázás sokkal tartósabb eredményhez vezet, és hosszú távon elgyengíti a szőrszálakat.

2012. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!