Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kezelést kérjek kozmeti...

Milyen kezelést kérjek kozmetikusnál és manikűrösnél?

Figyelt kérdés

Úgy szeptember környékén megszeretném látogatni a közeli kozmetikus és a manikűröst. Mivel ebből adódóan még nem jártam náluk nem tudom milyen kezelések léteznek. Kozmetikusnál szeretnék egy pattanástalanítást meg az arcbőrömet kezelni. Manikűrösnél meg egy köröm vágás, bőrlevágás, olyanokat amiket egy metroszexuális férfi szokott kérni, és ez úgy ÁTLAGOSAN mennyibe kerülne?

F/13


2009. jún. 26. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Kritikákat max. légyszíves a kérdésre adott válasz végére. Ne úgy hogy kapok egy kritizálást hogy 13 évesen fiúként nem kéne ezzel foglalkoznom. (:
2009. jún. 26. 23:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ár attól függ hol laksz, meg hova mész.

Átlagban egy arckezelés 6000 Ft egy kézápolás meg olyan 3000Ft.

Nagyon helyes, hogy ezt megteszed!

Sok féle kezelés van, személyesen jelentkezz be, és akkor megmondják mire van szükséged és, hogy mennyibe fog kerülni. ;)

Légy is igényes magadra és tartsd meg jó szokásod!

Nálam bukóhiba, ha egy pasinak ápolatlan a keze.

2009. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Épp ellenkezőleg, kevés a te korodbeli fiú, akiknek megfordul a fejében, hogy azért néha elmejnen kozmetikushoz!pláne, ha problémás az arca.

Nem tudom, mennyire pattanásos az arcod?

Olyan kezelés nincs a kozmetikusnál, hogy pattanástalanítás. Gondolom mint mindenkinek neked is vannak mitszereid.Ha nagyon problémás az arcod, és kifejezetten ezért akarsz menni kozmetikushoz, akkor mindenképpen egy nagykezelést ajánlok és szerintem a kozmetikus is. Anno nekem is így volt.

anagykezelés során szépen kitisztítja az arcodat a kozmetikus, a miteszerkete kinyomja és olyan pakolást tesz az aedosra ami kifejezetten pattanásos bőrre van. Nagyából ilyen egy nagykezelés.

Az megint más, hogy ki milyen arckezeléseket alkalmaz. Pl. az én kozmetikusom csinál nagykezelést, kiskezelést, gyümölcssavas, azaza mélyhámlasztós kezelést is. De ismerek olyat is , aki az utóbbi kzelést nem csinálja.

Amúgy nem tudom, hogy ismeri-e az a kozmetikus a gyömölcssavas kezekést, de én mindenképpen ajánlom neked, mert ez az ami ha kúraszerűen jár valaki gyönyrűen rendbeteszi a zsíros, pattanásos, heges arcbőrt és nagyonjó pigmenftoltos, szepős májfoltos bőrre is, hiszen halványít is. Ezen kívűl serkenti a vérkeringést, összehúzó hatású.

Én mindenképpen olyan kozmetikus ajánlok, aki az Ilcsi termékekkel dolgozik. Ezek a termékek a legjobbak. Zsíros, pattanásos volt az arcbőröm , mér 4 hónapja használom az Ilcsit és szépen rendbe tette az arcomat.

Ajánlom mindenképpen.

A lényeg, mikor elmész bejelentkezni a kozmetikushoz, kérdezed meg milyen kezelést ajánl ar arcodra. :)

Egy nagykezelés általában 2000 és 3000 Ft körül van, de ez kozmetikustól függ, hogy milyen árban dolgozik. Az enyémnél egy alkalmas gyümölcssavas kezelés 1400 Ft. Ja amúgy már az 1 alkalommal is látványos a változás.

2009. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24/l
2009. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!