Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mostanában nagyon hullik a...

Mostanában nagyon hullik a hajam, kicsit megijedtem. Amikor hajat mosok mostanában nagyon sok hajszál a kezembe marad és a vízben is egy csomó uszkál? Ez egészséges? Kell valamit rá kenni ez ellen?

Figyelt kérdés
(eddig 2 naponta mostam, de most szünetben már próbálom kitolni az időt. Most pl kedden mostam meg utoljára)
2009. jún. 27. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem vashiány. kezdj el szedni vmi multivitamint vagy varga hajcseppet v hasonlót. nem kezdtél el nemrég mondjuk fogyókúrázni? mert ha máshogy étkezel, lehet, hogy nem jut annyi vas a szervezetedbe, mint eddig, és azért kezdett el hullani a hajad.
2009. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háth mostanában nem nasizom annyit.és csak vizet iszom..
2009. jún. 27. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni! Itt a nyár és ekkor elkezd a haj hullani, "cserélödni" és azok helyett nönek ujak! Ne parázz ez természetes! :)
2009. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Napi 80-100 szál még nem kóros ;)
2009. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk azt látni kellene, hogy mennyi hajad hullik ki mosás után, de nem kell megijjedned, mert gondolom nem csomókban és foszlányokban hullik. Akkor már baj lenne.

Amit ajánlani tudok egyél sok zölsdéget és gyümölcsöt, pótold a vitamint vagy szedhetsz vitamintablettát is.

De én nem ajánlom azokat amik üzletben és gyógyszertárakbn kapható. Szintetikus/mesterséges vitaminok, jobb ha zölségből és gyümölcsből pótolod.

És ahogy írta vmelyik válaszoló lehet vashiány is a háttérben eizt is érdemes pótolnod.

Egyél sok sóskát és spenótót is. Magas a vas tartalma. Én azért vastablettát se szednék, mindent kizárok, amit patikába lehet kapni, nem eszek, mert mérgezi a szervezetet.

De ez más téma.

2009. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!