Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen márkájú és hány tubus...

Milyen márkájú és hány tubus kékesfekete hajszínezőt vegyek egyenes sötétbarna derékig érő hajra? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
(Még sosem színeztem,illetve festettem,csak kiszeretnék próbálni egy néhány mosásig tartó típust)
2012. máj. 19. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A hajszínezőkkel nem vagyok képben, de festékben a Palette termékekkel vagyok leginkább megelégedve, sokat kipróbáltam, drágakat,újakat,ez vált be,a lila dobozos, biztos van hajszínezőjük is. Az én hajamra, ami lapocka aljáig ér, 2 tubus kell,Neked hármat ajánlok,de nem vagyok fodrász,ez ilyen házi tapasztalat :)
2012. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mendus ***** válasza:

Szia!

Én sima fekete hajfestéket használok, nekem hát középig ér a hajam és 2 tubus kell, úgyhogy neked ajánlanám a 3 tubust. És én sem ismerem a színezőket nagyon, de megkérdezheted a dolgokat a közeledben levő fodrászkellékestől. Mindenféle festéket kipróbáltam, a legjobb a Palette, de még a Syoss sem rossz! :)

2012. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Garnier kékesfekete. Én befestettem vele a hajam, viszont 1 másfél hónap után ledobta a hajam.
2012. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. máj. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!