Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » %napja megcsináltuk haverommal...

%napja megcsináltuk haverommal a rasta hajam és ilyen picikék max ilyen 12cmesek lettek muszáj horgolni vagy elég ha hagyom magától rasztásodni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A horgolással sztem várjatok még egy hónapot, hadd szokja a fejbőröd. Ahogy nőni fog a hajad, úgy kell majd kb kéthavona horgolni a "lenövést", a kis babahajakat. :) Remélem segítettem.
2009. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de most még ilyen nagyon kócos és csúnya be kéne hajgumival fogni? vagy nem tom:D:Dköxy szépen a választ
2009. jún. 28. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is raszta hajam van, de term. nem rasztásodik magától, az európai hajtípus nem rasztára született, ezért több vele a macera, mint a sima hajjal. ;) rem tudtad mit vállalsz be.

Most 2 hét (minimum) amíg nem moshatod meg, és a amennyire csak lehet kímélni kell. A 2 hét leteltével már nyugodtan mehetsz vele vízbe is, már persze ha jól van megcsinálva a víz nem sokat árt neki, csak némileg kibolyhosodik. :) Ajánlom a dread-lockot, avagy raszta ápolót, ilyen kis viaszszerű anyag, amivel ha havonta bedörzsölöd stabilabban egyben maradnak a tincsek. Gyógynövény bolt, ill. netes rendelés, de legjobb havertól kérni.


Pár hónap múlva lenő a raszta és ha nem akarod levágatni újra kell horgolni a töveket. Én most lenövesztem, mert könnyebben kezelhető, ha nem a tövétől raszta a haj. ;) Persze ez csak az én heppem.


21/L

2009. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt az újra horgolás teljesen újra kell csinálni mert olvastam h 1 idő után így nő:D
2009. jún. 29. 16:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!