Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Üdv! 35éves ffi vagyok! Még...

Üdv! 35éves ffi vagyok! Még soha nem voltam szoliban, de nyaralni megyünk, és jó lenne ha addigra lenne egy kis színem! Mire kell ügyeljek, mit kell vinnem majd magammal első alkalommal? Nagyon fehér és érzékeny bőrű vagyok, és elég gyorsan megégek!

Figyelt kérdés
Egyúttal, keresnék egy jó és megbízható tiszta szolit, ahol viszonylag kevesen is vannak, s nem szokatlan, ha egy mackós 30as pasi megy be szolizni, és a VI. illetve XIV. Kerület környékén van? Thx

2012. máj. 21. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szoli van majdnem minden sarkon. én 14. kerületi vagyok és kapásból tudnék 3 helyet is mondani 500 méteren belül. amire figyelned kell, hogy emeld fel a karod és akkor nem marad fehér a hónaljad. első alkalommal max 5 percig maradj bent, de lehet még az is sok lesz. bekenheted magad fényvédővel is, meg lehet kapni szolikrémet, amiről jobban barnulsz(rajtad áll, hogy mennyire éri meg neked).
2012. máj. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne vidd tulzasba azert :) en kb 3 x voltam es egyre tobb anyajegyem lett nem drasztikusan sok de 5-6 tobb :/ es minden szoliba jaro ismerosom ezt tapasztalta
2012. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindenféleképpen azt ajánlanám, hogy keress egy olyan szolárium stúdiót, ahol csokicsövek vannak. Azon belül kipróbálhatod az EU szabványos csövet is, mert abban biztosan nem égsz meg, de fokozatosan szép színed lesz. Szolikrém használatát én is ajánlanám, mert attól gyorsabban, szebben barnulsz és tovább is megmarad a hatás. Szerintem egyáltalán nincs azzal semmi baj, ha szolizni mész, miért ne lehetne neked is szép barna színed? :)
2012. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia,én a camponában lévő szolit ajánlom,nagyon tiszta igényes hely,és nem is drága! tudom neked kissé kiesik de azért leirtam. mindenképp eleinte kevés percre menj és ne csokicsőbe,hanem normálba! jó szolizást! :)
2012. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon köszönöm mindenkinek,aki segíteni próbált! Igaz az utolsó 2 hozzászólás között nem tudtam "kiigazodni",mivel egyikőtök javasolta a csokicsövet,a másik pedig nem...

2012. máj. 29. 03:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!