Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetnek káros "mellékhatásai"...

Lehetnek káros "mellékhatásai" a szörtelenítő krémnek? Mennyibe kerül kb? .

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a szörtelenítő krémet csak fogalmam sincs h mennyibe kerülhet és h nem e káros a bőrömnek. Anyum nem igazán engedné meg mert szerinte nem egészséges, de mivel eléggé szőrös típus vagyok ezért szeretném ez a módszert is kipróbálni. Szóval vannak olyan krémek amik nem váltanak ki semmilyen allergiát a bőrön? És h kell használni egyáltalán? Ugyanúgy levágja a szőrt mint a borotva vagy kimarja vagy mi az elve? :D

Köszönöm az értelmes válaszokat!!! :)



2012. máj. 21. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
minden szőrtelenítőkrém tartalmaz hangyasavat, persze ezt nem irják rá a dobozra, ált. vmilyen latin kifejezést használnak, ha érzékeny a bőröd szörtyűszőgyulladást okozhat és allergiás is lehetsz rá. van olyan szörtelenitőkrém ami olyan büdős mint a dauer.
2012. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TijuMK ***** válasza:

Én kipróbáltam már a Veetnek a szőrtelenítő krémét egyszer, és olyan szinten szétmarta a lábam hogy hiába mostam le vörös volt, hólyagos és égetett. Kb 2hét alatt gyógyult meg nagyon rossz volt, soha többé.

Amúgy azt nemtudom hogy hangyasav-e vagy mi van benne de nagyon durva, megöli a hagymáját a szőrnek ilyen nyúlós undorító valami lesz amit a spatulával amit adnak a krémhez letéphetsz és így nem fáj. Arról nem is beszélve hogy olyan vegyszer szaga volt hogy majdnem beszédültem tőle. Jó oké aki nem érzékeny és allergiára hajlamos annak lehet megéri aláírom, de én inkább gyantáznék vagy epilálnék a helyedben.

2012. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Először mindenképpen próbáld ki egy kis bőrfelületen. Ha nem lesz semmilyen elváltozás a bőrödön, akkor máshol is használhatod. Egyébként minden szőrtelenítő krém dobozán rajta van a használati utasítás.
2012. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!