Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha bemegyek a szolárium...

Ha bemegyek a szolárium szalonba, mit kell mondani? Helló jöttem szolizni?

Figyelt kérdés
soha nem voltam még, a beszéd készségem nagyon gyenge. :(
2012. máj. 21. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmondod, hogy mit szeretnél (kicsit vagy nagyon lebarnulni), azt is, hogy mikor voltál utoljára szoliban és megkérdezed hogy melyik gépet ajánlja és hány percig. Általában a szoliban a lányok nagyon kedvesek, elmondják melyik gép hogy hat és ajánlanak is ha nem vagy jártas a dologban :)


21L

2012. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
először vagyok itt , lehetne kis tájékoztatót ? hát persze hogyne - blablabla- igen értem akkor nekem erre lenne szükségem ha lehetne - természetesen ezt és ezt a gépet ennyi időre ajánlom - köszönöm - nincsmit
2012. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! egyáltalán nem kell bátortalannak lenned. Mindenki elkezdte egyszer :) Nyugodtan mondd, hogy fekvő vagy álló szoliba szeretnél menni és hogy most jársz náluk először, ezért nem ismered a csövek erősségét. Innentől már biztosan elmondják, hogy nálluk milyenek a gépek,csövek és hogy hány percet ajánlanak neked :) Szerintem mindenféleképpen használj szolizás előtti krémet is, mert attól szép, egyenletes, hosszantartó színed lesz. Van esetleg már ötleted, hogy melyik szoliba szeretnél menni? Ha ez segít én Kispestre járok a Luxura szoláriumstúdióba. Nagyon megvagyok vele elégedve. Csak csokicsöves gépeik vannak, amiről köztudott, hogy a legjobb :) Én heti 1-2 alkalommal járok és gyönyörű barna színem van :) Sok sikert!
2012. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!