Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullhat kórosan a hajam?

Mitől hullhat kórosan a hajam?

Figyelt kérdés
Erősen hullik a hajam, mintha kemot kaptam volna, ez már kb.2hete tart lassan...nem merem kiengedni, sem fésűlni... csomókban illetve tincsekben hullik ki a hajam szószerint, már nagyon félek, hogy paróka lesz a vége ...20éves lány vagyok. Vérszegény vagyok, húst nem eszek már 3hete kb. lehet hogy ez a baj? valami ötlet? sos!

2012. máj. 22. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
hát kellene egy teljes vérkép, mert az megmutatja ha valami gyulladás van. esetleg javaslom az ilyen "szépségkapszulákat" azokban van vitamin a hajra.
2012. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tavaly 3hónapig szedttem a hajra való pirulát, de attól sem állt meg a hajhullásom, de akkor nem is volt vészes! most borzasztó!
2012. máj. 22. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ötlet az, hogy menj orvoshoz, alapból ha vérszegény vagy szedj vasat és egyél sok vasban gazdag ételt, de ne csak erre fogd a dolgod, mert lehet semmi köze hozzá. Az általános vérképen kívül nézzen meg fogorvos, bőrgyógyász, fül-orr-gégész, endokrinológus, gasztroentrológus... De 2 hét alatt már bőven lett volna alkalmad orvoshoz menni.
2012. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs időm elmenni vizsgálatokra sajnos, de jövöhónap elején kell rá szakítanom, ha persze marad még hajam ..
2012. máj. 22. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ki is hullik is vizsgáltasd ki magad, mert ennek belső probléma kell legyen az oka.
2012. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!