Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Károsítja a hajam ha hajmosás...

Károsítja a hajam ha hajmosás után a törölköző sokáig a fejemen van?

Figyelt kérdés
Tehát ha megmosom a hajam 15-20 percig ilyen feltekert törölközővel szoktam járkálni a házban, és mikor leveszem már nem olyan nedves így akkor szárítom meg mert nem kell sokáig. Lehet valami káros hatása szerintetek?

2012. máj. 23. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Én is így szoktam.
2012. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Max büdös lesz, mert hagyod állni a vizes törölközőt a fejeden.
2012. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
fodrász szerint nem jó, bepállik. Korpásodhat is tőle állítólag. Inkább pár percig hagyd csak fenn, utána száríts rajta, aztán hagyd magától száradni, aztán a végén megint fújasd át, én azt csinálom.
2012. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

bepálláshoz azért több idő kell, 15-20perctől még semmi bajod nem lesz, ha mégis lenne, már észrevetted volna. :D

Én szerintem 15 éve így csinálom, és semmit káros hatást nem tapasztaltam, csak annyit, hogy nem kell másfél óráig szárítani a hajamat. :D

2012. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, főleg ennyi idő alatt. A hajszárítás nagyobb károkat okoz neki. Én is mindig rajta hagyom vagy negyed órát, mert utána sokkal könnyebben szárad. Ha ettől bepállana, akkor mi van olyankor, ha pakolást teszel fel, amit órákig fent kell hagyni?
2012. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
okés köszi!! :)
2012. máj. 24. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam csinálni, semmilyen káros hatást nem tapasztaltam eddig. Sokkal többet árt neki, ha a törölközővel dörzsöljük a hajunkat, vagy ha fogjuk és kicsavarjuk a hajunkból a vizet, mert ezzel törhet is a haj. Éppen ezért szoktam hajmosás után várni pár percet, hogy lecsepjen a víz a hajamból a kádba, majd törölközővel átsimítom a hajam, hogy felvegye a nedvességet, végül feltekerem a hajam törölközőbe és úgy hagyom 5-10 percig.
2012. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!