Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Újra természetes hajat szeretnék?

Újra természetes hajat szeretnék?

Figyelt kérdés
6 éve kínzom a hajamat festékekkel, dauerral, ennek következtében zsírosodó, töredezett vékony lett a hajam. Ha újra a természetes színre növeszteném vissza, ugyanolyan egészséges lenne mint régen? Vagy lesz nyoma a sok évnek?
2012. máj. 29. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
ha lenöveszted az elroncsolódott részt,és az újonnan kinövő szálakra figyelsz,gondozod,akkor nem marad nyoma.Annyi,hogy arra már tényleg figyelj oda,és ápold megfelelően.Vitaminok,pakolások stb. :)
2012. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 15 évig volt festve a hajam, és egyszer dauerolva. Most már 2,5 éve újra természetes a hajam és gyönyörűbb, mint valaha. Semmi különöset nem teszek vele, csak a hajamnak megfelelő sampont és balzsamot használok.
2012. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is épp növesztem a hajamat, és naplót is írok róla: [link]
2012. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!