Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek erről a dologról...

Van valakinek erről a dologról tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam már, hogy hullámos, göndör hajuktól megszabadulván (nem tudom hogy nullás géppel levágatták, vagy leborotválták, esetleg csak rövidre vágatták), az újra nőtt haj már egyenes lett. Körülbelül ennyien mondták azt is, hogy ez butaság. Szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. máj. 30. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez baromság, az, hogy a haj hullámos, vagy egyenes, inkább genetikán múlik, meg persze azon, te hogy bánsz vele...
2012. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A haj átlagosan a nőknél, férfiaknál (férfiaknál több) kb 7 évente cserélődik le teljesen, akkor esetleg lehet némi változás, de nem gondolnám, hogy a csigásból, szög egyenes lesz...
2012. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csokissüti002976 ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Barátomnak most van másodjára hosszú haja, és először is full göndör (erősszálú, nem lehet formázni, annyira durván göndör) volt, most is.
2012. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem Változhat semmit ha Leborotválod annyira h csillogjona fejed akkor sem :)


menny el fodrászhozpesten vagy komolyabb üzletbe 2-3 ezer ft-ért kivasalják ugy h 1hónapigugy marad(mosással beleeértve)

2012. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem kiskoromban göndör(1-2éves lehettem)

Most szög egyenes a hajam(12éves vagyok június 26.leszek 13)

2012. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Doruss ***** válasza:
Szerintem is butaság. Korral persze változhat, nekem folyamatosan változik azóta, hogy kinőtt még kiskoromban :)
2012. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doruss ***** válasza:
Szerintem is butaság. Korral persze változhat, nekem folyamatosan változik azóta, hogy kinőtt még kiskoromban :)de ezt nem a vágás befolyásolja.
2012. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!