Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám minél hamarabb...

Mivel tudnám minél hamarabb eltüntetni a szeplőket vagy legalább elhalványítani?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért szeretnéd eltüntetni? Nekem is van, nyáron mindig erősebb a napfény vagy épp szoli hatására. De a páromnak nagyon tetszik, eddig még minden barátom dicsérte.


neked miért nem tetszik?

2012. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak nagyon zavar :( és nagyon nem tetszik . nagyon szeretném eltüntetni őket .
2012. jún. 1. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi baj a szeplőkkel. De ha nagyon el akarod tüntetni, akkor használj alapozót, vagy púdert.

Nem tudom, van-e más módszer, nekem ez ugrott be most hirtelen. :)

2012. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom eddig azt használtam de nem akarom nagyon sminkelni már magam hogy jön a nyár :S és kéne valami krém vagy bármi amitől legalább halványabbak lesznek vagy bármi :S
2012. jún. 3. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem, akkor talán használj színezett arckrémeket. Van olyan is, amiben van UV-védő.

PL: Balea Young Soft & Care Színezett Hidratáló krém

Soliteint Színezett Arctónus Javító Hidratáló Krém

Garnier BB krém

Annemarie Börlind Színezett hidratáló Bársonykrém

Remélem tudtam segíteni. :)

2012. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rákerestem ezekre a termékekre és hát elég sok negatívumot írnak :S nem tudom hogy érdemes lenne kipróbálna de lehet hogy teszek egy próbát. És olyan krém vagy szer amit rá kell kenni és halványulnak vagy teljesen eltünnek ?
2012. jún. 4. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!