Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás, epilálás? Olvastam...

Gyantázás, epilálás? Olvastam pár kérdést itt, a gyakorikerdesek.hu-n, hogy mivel kell előtte, utána bekenni a bőrt. Mindenhol mást találtam. Van aki azt írta hogy előtte le kell mosakodni, de voltak akik aztmondták hogy nem jó mert felpuhul a bőr.

Figyelt kérdés
:DD Meg hogy hintőport előtte/utána kell, meg valami bőrradírról(?)is olvastam meg nyugtató krémek stb... Tudom hogy már sok ilyen kérdés van de nem tudok rajtuk kiigazodni. Segítsek!:-)

2012. jún. 3. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyantázás előtt és utánna is kend le fertőtlenítővel így megakadályozod a szőrtüszőgyulladást.Utánna 3 órával kend be nyugtató balzsammal,krémmel.Ha gyantás lennél azt olajjal távolíthatod el.
2012. jún. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont azért kell fürödni előtte, hogy felpuhuljon a bőr, mert úgy könnyebben kijönnek a szőrszálak :)előtte kell behintőporozni, hogy ne maradjon nedves a bőröd és megtapadjon rajta a gyanta meg az epilátornak is könnyebb úgy. Én utána semmit nem szoktam csinálni vele egy ideig, hogy ne tömődjenek el a szőrtüszők, pár óra elteltével töröld át valami alkoholos fertőtlenítővel és kend be bőrnyugtató krémmel, vannak kifejezetten szőrtelenítés utáni krémek. Ja és a bőrradír meg azért kell, hogy eltávolítsa az elhalt hámsejteket, ezáltal könnyebb lesz a dolgod, úgy heti 1-2x használj fürdéshez ilyen dörzsölős kesztyűt vagy bőrradírt.
2012. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)) de ha puha a bőr, akkor azt nem tépi ki a gyanta? ^^
2012. jún. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!