Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a miteszereket? Nagyon zavar és rengeteg van

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Na erre én is kiváncsi lennék!:)Kozmetikushoz el nem megyek az is biztos!
2009. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Úgy hallottam, hogy a chipsektől, és a sok csokitól is gyarapodhatnak a mitesszerek ahogy a pattanások is sajnos...

Na, nem mintha le tudnék mondani a csokiról, hisz boldogság hormont is termel... :)

Hát, igen a kozmetikus baromira nem kellemes dolog, én sem csípem...

L/20

2009. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Rendszeres kozmetikus. Ez egy adottság. Valkinek sok, valakinek kevés, valakinek szinte egyáltalán nincs. Nekem is olyan az orrom, én is utálom, de rendszeresen járok vele kozmetikushoz, és akkor mindig hosszabb ideig nincs gondom vele. Ajánlom.
2009. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Fabulon tini tonik , AVON Clearskin arcradír vagy egyéb Clearskin arcápoló termék. Ezeket használd, ez biztos siker a pattanások ellen. Ja és kevesebb zsíros ételt és csokoládét fogyassz.
2009. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
20:20-a válaszoló vagyok , elnézést a "reklámért" . 21/f
2009. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Óriási félreértés,hogy a csoki meg mindeféle magvak miteszert okoznak. Enm tudom kik találták ki de semmilyen konkrét bizonyíték nincs erre. Meg eleve,a bevítt zsírok nem jelennek meg a bőrben, a bőrben a zsír teljesen azoktól függetlenül a faggyűsejtekben szintetizálódnak.
2009. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!