Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem fogta be a hajfesték...

Miért nem fogta be a hajfesték a hajam?

Figyelt kérdés
Először festettem feketére,azelőtt sötétbarna voltam évek óta.Palette fekete festéket használtam. Amikor elkészült,akkor még jó is volt,aztán megmostam vagy 2szer és mintha be se festettem volna olyan lett. Nem értem. Lehet azért,mert zsíros volt a hajam,amikor rákentem a festéket? Bár nem hiszem,mert több fodrász is mondta,és neten is olvastam,hogy a zsíros hajat fogja be legjobban a hajfesték. Akkor mégis mi lehet? Nővérem azt mondta lehet nem birja a hajam a feketét. Ilyen van? Dehát a haj honnan tudja h milyen színűre van festve ? :D
2012. jún. 4. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Betartottad a hatóidőt? Mert az is baj ha előbb lemosod, meg az is baj ha később. De egyébként a hajfesték elsőre sose fogja be a hajat, olyanra mint amilyen re szeretnénk, általában 2. v. 3. festés fogja be 100%-osan a hajat, legyen az akármilyen színű! Fodrász
2012. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ez semennyire sem fogta be. Betartottam az időt,de kb.olyan lett a hatás,mintha egy rossz minőségű hajszínezőt raktam volna fel.2 mosás után teljesen eltünk,csúnya fakó lett a hajam,semmi szín.
2012. jún. 4. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
nővéremnek a haja meg ledobja a festéket. nem lenő, hanem teljesen kikopik a festék a hajából, pedig ő is sötétbarna és feketével volt festve a haja többször is.
2012. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De gondolom nem 1 hét alatt.
2012. jún. 4. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tartott sokkal tovább.
2012. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Henna festéket vegyél rá!
2012. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg, nem volt közben meg a menzeszed? Vagy előtte múlt el nemrég, esetleg utána jött meg a festésre rá pár nappal? Az is közrejátszhat.
2012. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!