Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodik a...

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam! Mit tegyek? Ez már tarthatatlan állapot.

Figyelt kérdés
este kimosom a hajam, másnap délutánra már csöpög belőle a zsír kb...:( kipróbáltam már azt, hogy nem mosom egy darabig, de ha 2 napig nem mosom már a hányinger elkap tőle, nem tudok vele utcára menni!! mit tehetnék? zsíros hajra való termékeket használok, mégsem jó semmi..:( valaki járt már így mint én???
2012. jún. 4. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám. Ma reggel mostam meg a hajam, most pedig már tiszta zsír. Egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni :/
2012. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen sampont használsz?
2012. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
wu2 zsíros és normál hajra, de használtam már sokfélét, és ez a legtűrhetőbb eddig..:S
2012. jún. 4. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsiros hajra való samponok azért nem jók mert annyira kiszáritja a fejbőrőd hogy utána még jobban zsirosodik.Mire én erre rájöttem hogy nem szabad zsiros hajra valóval elég sokára.Aztán találomra vettem normál hajra való sampont,na és az volt nekem a legjobb,1 nap helyett már 3 naponta mosom.Jelenleg syoss normál és vékony szálú hajra sampont használom,elég sürü,de én jól felhigitom vizzel,és nem zsirosodik annyira.Én is használtam wu2 sampont valami borzalom,este meg mostam a hajam és reggel tiszta zsir.Nekem is mindig iszonyat zsiros volt a hajam.Van hogy 4 napig is birja de akkor a frufrum száraz samponnal kezelem meg ott ahol nagyon látszik,de aznap meg is mosom este.
2012. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cseréld le a samponod olyanra, ami normál hajra való. Valamint használj szárazsampont (Balea vagy Frotte), eltolhatod vele a hajmosást 1-2 nappal.
2012. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, kipróbálom!!
2012. jún. 15. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített a Herba Vita zsíros hajra való hajszesz.
2012. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!