Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti sötétbarna (majdnem...

Eredeti sötétbarna (majdnem fekete) hajhoz jól állna a világosabb/közép barna melír? Természetes hatásút szeretnék, meg lehet úgy csinálni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, vállig érőnél kb 10 cm-vel hosszabb a hajam, sose volt se festve, se melírozva, nagyon sötétbarna színű és már nagyon unom ezt a színt és nem is áll olyan jól, mert elég világos bőröm van, szernék egy kis világosabb barna melírt, olyat, ami természetes hatású (ezért vörös kizárva), meg lehet csinálni? és kb milyen gyakran kell melírozni és mennyibe kerül Budapesten? köszi előre is a segítséget :)
2009. máj. 18. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
igen biztos meg lehet csinálni és szerintem jól fog állni ,,,az lenne a csúnya ha világos szőke melírt raknál bele ,,túl nagy lenne a kontraszt ,,de így hogy csak egy kicsit világosítod,nem vagyok pesti foggalmam sincs hogy ott milyenek az árak ebben nem tudok segíteni,,,neke középbarna és én is szeretnék már vmit kezdeni a hajammal konkréta világosítani,,szerintem próbáld ki ,1-1,5 havonta kell kb ujrafesteni,,ha hullámos göndör a hajad akkor pedig nem nagyon látzzsik a lenövés
2009. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!