Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fáj jobban? Gyantázás...

Melyik fáj jobban? Gyantázás vagy epilálás?

Figyelt kérdés
Nekem a gyantázás nem fáj (szinte alig), ezek szerint az epilálást is jól fogom bírni vagy az teljesen más tészta? Szerintetek melyik fáj jobban, és sokkal vagy kicsit? Tapasztalatokat kérek!
2012. jún. 5. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a gyantázás sem és az epilálás sem fáj nagyon! De talán az epilálás kellemetlenebb.
2012. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ!
2012. jún. 5. 15:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem.Bár,attól függ hol.
2012. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Láb.:)
2012. jún. 5. 16:28
 6/9 anonim válasza:
52%
szerintem maradj a gyantánál!Megszokottabb is és nem kellemetlen!
2012. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nekem egy csomó szőr maradt a lábamon.:/ nem ragad bele vagy nem tudom, pedig hosszú volt:(
2012. jún. 5. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a gyantázást jobban szeretem, mert egy-két rántás és túl vagy rajta. Az epilálás meg jó esetben 6-8 szálat tép ki egyszerre, amitől a falra mászom :D Nekem iszonyat kellemetlen, ráadásul gyulladtabb is lesz a bőröm, mint gyantázás után.
2012. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az epilálás a olyan, mintha apró tűkkel szurkálnának. Ha a gyantát bírod, az epilátorral sem lesz semmi baj :)


Én az epilátort szinte csak a hónaljamra + bikinivolanlra használom, mert a nagyon kicsi szőrbe is képes belekapaszkodni.


Nagyon ritka, hogy máshol epilálok gyanta helyett. Mert annyi idő alatt, míg epilátorral leszedem a két lábam térdig, addig gyantával megvan a két láb + két kar teljesen :)

2012. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!