Hajfestés! TANÁCS?

Figyelt kérdés
Átlagos barna hajam van(festett). A végén már olyan mintha nem lenne festék, fényben aranyszőke. Épp hogy fényben ad egy kis vörös beütést az egész hajam, de ez tényleg alig látszik. A másik hogy egy 10 centire le van nőve a hajam, hamvas barnának mondanám ezt a részt. KÉRDÉS: ha veszek egy szőke festéket elérek-e vele egy-két fokkal világosabb hajszint, nem szeretném leszívatni, csak egy-két árnyalattal szeretném világosabbra. Ezt elérhetem egy szőke festékkel?

2012. jún. 7. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Sötétről világosra hidrogén nélkül festeni nem lehet. Jegyezd meg.
2012. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lenövést befogná, a festett pedig valami kegyetlenül nézne ki. Vagy szimplán be se fogná. Hajradírt esetleg?
2012. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy úgyis itt a nyár, a nap megoldja. :)
2012. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a festett részt festék nem világosít, ebben igazuk van és abban is hogy a hajradír beválna:), nem roncsolja a hajat és mindenképpen menj vele fodrászhoz
2012. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy ezt jobb fodrászra bízni, de nem akartam erre költeni(mert úgy tudom, nem egy olcsó játék). Hajradírt hol lehet kapni? még soha nem hallottam róla :)
2012. jún. 8. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: menj fodrászhoz. A hajradír kb. 3 ezer a DM-ben, de ha profi terméket veszel, az még több, és nem garantált a siker. Lehet, hogy sokkal többet ráköltesz a hajadra, mint amennyit a szakembernek fizetnél.
2012. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha fodrászkellékesbe mész akkor meg tudod venni max 1500 ft-értmárkája:ELGON

Nekem bevált,az üzletemben mindig ezt használom:)

2012. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!