Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kis mell is lehet striás? Mitől?

Kis mell is lehet striás? Mitől?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Fogyás, hízás. Nem csak a hason lehet. Van aki a melléből fogy le esőként.
2009. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
az enyém is olyan alul,közepes mellem van, nem is túl kicsi, pont jó :) és lehet, hogy túl gyorsan nőtt meg anno, és a bőröd nem tudott tágulni, de idővel a lila csíkok már csak fénylőbbek lesznek,mint a bőr körülötte én már megbarátkoztam vele, és alig látszik.:)
2009. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A stria tulajdonképpen a bőr kötőszöveti rétegében keletkezett szakadás, tehát bármi okozhatja ami a bőrnek ezen részét hirtelen túl nagy munkára készteti. És mellen egyáltalán nem ritka, hiszen az szinte csak zsírszövet, abból fogysz vagy hízol először.
2009. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én nem is fogytam nem is híztam és elég kicsik a melleim és vannak csikok rajta.

Általában hason szoktam feküdni és úgy alszok attól lehet mert anyum aszondta lehet attól van.

szerintetek??

2009. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem attól nem nagyon vannak. De a bőröd megérzi azt a kis fogyást is ami csak centiket jelent és ha ez sűrűn ismétlődik ingázva az is meglátszik rajta.
2009. júl. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, ha sport közben nincs megfelelően tartva. Vagy akár ha szaladsz a buszhoz és nagyon himbálódzik. Vagy csak gyenge a kötőszöveted és nehezen tudja tartani a bőröd.
2009. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

előző válaszoló köszi asszem abban van az igazság mert szokott ingadozni a sújom de ilyen 1 kilok le fel de ahogy mondtad attól is lehet.

köszi.

tudom lehet hülyeséget kérdezek de ez baj mármint h vannak ezek a csíkok?

2009. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, másnak is van. Ez különösebb problémát nem okoz, annyi hogy ezek már el nem múlnak megmaradnak. De ha téged nem zavar akkor semmi probléma nincsen.

A krémek nem sokat érnek rá max. plasztikai sebész tud vele valamit kezdeni, de az meg drága nagyon. El kell fogadni és kész.

2009. júl. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jah igen nem non zavar mert má megszoktam
2009. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha rendszeresen kened a bőröd hidratáló testápolóval, akkor legalább nem fokozódik! Persze ami már előjött nem fog elmúlni.
2010. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!