Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 54 perc szolárium (persze nem...

54 perc szolárium (persze nem egyszerre gondoltam) után elérhetek egy egészséges barna színt?

Figyelt kérdés
Szeretnék eljárni szolizni jövőhéttől, az itteni bérlettel 54 percig lehet barnulni, és 3 percenként vannak felosztva. A kérdésem az lenne, hogy ha heti 2-3-szor eljárok meg fog már látszani rajtam? Most elég fehér a bőröm, nem nagyon napoztam még idén és igazából tavaly sem barnultam le túlságosan. Persze fogok majd napon is barnulni, de erre július előtt nem igazán lesz lehetőségem, ezért szeretnék előtte egy kis színt szerezni. Hány perccel kedjem? 3 percre érdemes bemenni? Félek hogy 6 perc elsőre sok lenne, állítólag elég erős a gép.. Köszi a válaszokat.

2012. jún. 9. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból barna a bőröm, de első két alkalommal a leggyengébb szoliban is leégtem és kiütéseket kaptam 3 perc után. Ha fehér a bőröd, nagyon vigyázz rá, mindenképp a legrövidebb időtartammal kezdj! Szerintem lassan heti kettő már bőven meg fog látszani, ne vidd túlzásba!
2012. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-lassan
2012. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
még egy jó kis bőrrákot is ha netán van egy rzékenyebb anyajegyed
2012. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem is 3 perccel kezd a szolizást. Én egyébként a csokicsöves szolit ajánlanám leginkább! Van belőle EU szabványos cső is, ami mély barnító, így kíméletesebb is :)
2012. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!