Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szolárium mennyire egészsége...

A szolárium mennyire egészséges avagy mennyire nem egy férfi számára?

Figyelt kérdés
Rengeteg ismerősöm van akik járnak soláriumba , de semmi bajuk sincs. Eltökéltem magam h leszeretnék barnulni mert nagyon fehér vok , de azt hiszem h az idén nem nagyon van már erre esélyem természetes módon ( nap által ) , mivel szerintem már nem fog annyira a nap h barnulni lehessen , ezért gondoltam h mejek szoliba , csak rengeteg mesét halottam h káros , csak nemtom ha igaz e avagy h mennyire az s h miben káros. 19/f Köszönöm szépen előre is a válaszokat!
2009. szept. 1. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha elmész és lejársz egy bérletet (pl. egy évben 1x), nem lesz semmi bajod, a baj akkor van, ha valaki túlzásba viszi. Kb, annyira káros, mintha napoznál.


Van egy ismerősöm kb. 10 éve szolizik, de állandóan, most 35 éves, de a bőre olyan mint egy 60 évesé, tiszta ránc és anyajegy.


Ezt találtam neked a neten, olvasd el, sztm hasznos:


[link]

2009. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

heti 1-2 szer 10 percnek több a pozitív hatása, mint a negatív.

amúgy nekem nagyon tetszenek a fehér bőrű, fekete hajú férfiak.:)

mondjuk én is ilyen vagyok, lehet azért.:D

22L

2009. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom. Sok szoli nincs beméretbe, és UV-B sugárzás érhet, ami bőrrákot okoz. Újabban már azt is mondják, hogy az UV-A sugárzás is bőrrákot okoz: [link]

Az antalvalis cikkek olvasásától meg óva intelek, mert tudományosan megalapozatlan a nagy többségük. Természetesen ha ezt szóvá tesszük, akkor vali törli a hozzászólásainkat, vagy éppen kitilt az oldaláról. Elvégre neki is élnie kell valamiből (mások hiszékenységéből)...

2015. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!