Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Helyre tudom hozni a hajamat...

Helyre tudom hozni a hajamat nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Majdnem mindennap vasalom vagy sütöm.

Használok hővédőt, hajvégápolót. Elég gyakran teszek rá pakolásokat. Ha egész nyáron nem vasalom a hajamat, meg heti 2-szer pakolást teszek rá, akkor rendbe fog jönni nyár végére?


2012. jún. 10. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire hosszú a hajad? Mennyire van eltöredezve?


Egy frissítő hajvágást mindenképpen javaslok, ezenkívül a hajvasalót és hajsütőt ne csak nyárra felejtsd el, hosszabb távra is. Gondolom a hajvágás miatt frászt kapsz, mert nem szeretnéd levágatni a hajad stb. Nem baj, tedd meg, hidd el, jobb lesz utána. Ezt követően pedig használj hetente legalább 1x ricinus olajos pakolást, ha a hajtőre kened gyorsabban nő tőle a haj, ha a hajosszra, akkor kiválóan táplál és ápol. Tehát én azt ajánlom, hogy a hajtőre és hajhosszra egyaránt tegyél.

Ha még nem hallottál róla, írd be a keresőbe, rengeteg kérdést találsz a ricinusról.

Ez mellett, ha szeretnél használhatsz balzsamot, de más pakolást szerintem fölösleges.

A lényeg az, hogy mindig alaposan mosd ki a hajadból a ricinus olajat.


Hogy teljesen rendbe fog-e jönni nem lehet megjósolni, sokmindentől függ. Talán a fodrászod pontosabb választ tudna adni erre a kérdésre, hiszen ő látja, tudja, hogy mennyire igénybevett, sérült a hajad, de az biztos, hogy ha ezt így csinálod egész nyáron már nagyon sokat teszel azért, hogy a hajad ápolt, rendezett és egészséges legyen.

2012. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hello

szerintem rendbe jön ha nem vasalod de nem tudom mennyire van eltöredezve és ajánlani tudom a brazil keratinos hajkiegyenesítést ettől feltöltődik a hajad kifejezetten azoknak jó akinek göndör és egyenest akar vagy el van töredezve én most csináltattam és nagyon jó erősebb lett a hajam tőle és fényes is tényleg látszik a vltozás

2012. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kb. ekkora

[link]

lehet, hogy egy picit hosszabb.

Nemrég lett levágva a hajamból (1-1,5 hónapja). Nincs nagyon eltöredezve, de azért látszik, hogy vasalni szoktam, mert ha megmosom elég szálas.

Ismerem a ricinus olajat (ilyen pakolásra gondoltam). Használtam is, de most elfogyott.

2012. jún. 10. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nyáron nem vasalod, még nem fog rendbe jönni. Én másfél éve nem vasalom egyáltalán, és bár sokat javult azóta, méd mindig látszanak a vasalás nyomai, az elülső részek nagyon el vannak vékonyodva és szárazak. De nem tudok már vele mit csinálni, meg kell várni, amég lenő a haj egész hossza, ha nem akarod tök rövidre vágatni...
2012. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!