Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak, ha amikor...

Mit csinaljak, ha amikor leborotvalom a honaljam, sima lesz, de a borom sotet ott, es ugy nez ki, mintha nem lenne sima?

Figyelt kérdés
mas is van igy ezzel? engem nagyon zavar.elmennek kozmetikushoz gyantaztatni,de felek. nem nagyon birom.
2009. júl. 3. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
én is így vagyok ezzel. ott sötétebb egy kicsit a bőr, mert a szőrt csal levágjuk a borotvával. engem nem zavar.
2009. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de a legtobb nonek, ott is olyan a bore, mint akarhol mashol. nem sotet.

a gyanta sem segitett?

2009. júl. 3. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van :S

szerintem gyanta segíthetne rajta, próbáld ki, hogy veszel valami drogériából gyantát/hideggyantát és otthon próbáld ki, hogy használ-e. :)

2009. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

De a gyanta és az epilátor segítene,kár hogy nem bírom annyira a fájdalmat...na de majd fokozatosan,a lábamat 1x már sikerült leepilálni...talán ezt is megszokom majd:)

Egyébként azért sötét a bőröd,mert a borotvával csak levágod a szőrt,de az epilátor/gyanta tövestül szedi ki a szőrt,így nem marad sötét a bőröd,mert a szőr látszik át,azért sötét a bőr..:S

2009. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Én a hónaljamon epilálógépet használok épp azért, hogy ne legyen olyan sötét meg minden...és így nagyon szép ott is a bőr, olyan, mint a többi testrészemen, ami nagyon jó érzés! :)


Szerintem próbáld ki te is, tuti, hogy segíteni fog!!!

Őszintén szólva nagyon rossz érzés volt az első epilálás, de ki kell bírni, megéri!!! Aztán fokozatosan enyhül a fájdalom, már a 3.-4. alkalomnál simán kibírható az egész!


Ja és nem is 1-2 napig sima, mint a borotvával...tehát még ezért is megéri!!! :)

2009. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem gyantaval sem lett teljesen vilagos :( de 1 probat meger.
2009. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!