Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a kigyúrt, agyon tetovált pasikról? Piercingekről, mellplasztikáról? , magas sarkú cipőkről? Neylon vagy inkább pamut harit vesztek fel szívesebben?

Figyelt kérdés
Természetes szépség vagy plasztika?nem ilyen melegben gondoltam a harisnyát.mi a vélemény az erős sminkről,hosszú műkörmökről?

2012. jún. 11. 14:51
 1/6 MarySue ***** válasza:
52%
Nem értem, mi köze az agyon tetovált pasiknak a pamut harisnyához :D
2012. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt én se értemxD

De az agyon tetovált, kigyúrt pasiktóól hányok. Legyen max 1-2 piercingje de az már max.

2012. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az agyongyúrt és tetkós pasikat. Persze azért legyen izmos, de mértékkel. Piercinget sem szeretem és azokat a plasztikázott nőket, akik akkorát csináltatnak maguknak, mint két görögdinnye. Nem ítélem el a mellplasztikát, hisz akiknek kicsi a melle és nem elégedett vele, annak ez nagyon hasznos is tud lenni, viszont itt is tartani kéne a határt, hogy természetes legyen a műtét után és ne azért, hogy már pedig meg tudja majd mutogatni, hogy mű melle van. Nem vagyok nagyon harisnyás, de pamutot télen szoktam, melegebb időben vagy alkalmi helyekre pedig neylont. Azok a természetellenes harcifegyverek pedig nagyon visszataszítóak. Műkörmös versenyekre megfelelnek, de a mindennapi életben hordhatatlannak tartom, hacsak nem vagy cicamica, aki helyett mindent megcsinálnak. Leginkább itt is a természeteset részesítem előnyben, de egy rövid, szépen elkészített műköröm is nagyon szép tud lenni. Az erős sminket max buliba, alkalmakra tudom elképzelni. Hétköznapokban természetes, nude sminket viselek.

Összességében én természetes párti vagyok és semmiféle műhülyeséget nem kedvelek, de hát az emberek nem egyformák :)


20/L

2012. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Doruss ***** válasza:

Én is inkább a természetes szépség híve vagyok. Nem kell, hogy valaki tökéletesen gyönyörű legyen, de legalább legyen igazi :)

A magassarkú szerintem jó dolog, de csakis akkor, ha valaki tud benne járni. Mikor olyat látok, hogy a csaj alig bír megállni benne és úgy jár mint egy hegymászó, attól rosszul vagyok.

A kigyúrt, agyontetovált pasikat nem nagyon bírom. Persze a belsőt kell nézni, sok esetben ők is ugyanolyan aranyosak mint más pasik, de első benyomásra szerintem elég taszító.

Harisnyát csak télen hordok gatya alá ha hideg van, a nejlont nem szeretem mert belepállok. Szoknyához inkább cicagatyát veszek, persze csak ha illik hozzá, nagyon ritkán nejlont.

A hosszú műköröm szerintem szimplán fölösleges. Drága, és nem értem, hogy lehet úgy bármit is csinálni.

2012. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha te agyon tétovalt kigyurt pai vay akkor tökéletesen illesz a től sok sminket használó csajhoz.

Mindketten azt akarjátok, hogy titeket nézzen mindenki. TIPIKUS.

2012. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
van egy olyan érzésem hogy ez a kérdést egy enyhén személyiségzavaros,tette fel !
2012. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!