Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet hajat hullámosítani...

Hogy lehet hajat hullámosítani/göndöríteni hajsütővas nélkül?

Figyelt kérdés
úgyértem vizesen csinálok vele valamit amitől hullámos lesz, stb
2012. jún. 11. 19:36
 1/6 anonim válasza:

Én azt szoktam csinálni, hogy hajmosás után befonom, és megvárom amíg megszárad (nyáron), vagy megszárítom hajszárítóval, és éjszakára is befonva hagyom. Amíg vizes/nedves szoktam ráfújni hajápoló spray-t.


Nekem az ilyen hullámosító balzsamok, spray-k nem jöttek be.

2012. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fond be vizesen, és hagyd éjjel megszáradni, akkor hullámos lesz. már, ha egyenes a hajad. az enyém ettől mindig kiegyenesedett, de az enyém göndör.
2012. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek :) már hajat is mostam és befontam kettőbe, kiváncsi leszek hogy nézek ki reggel :)
2012. jún. 11. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még annyit ajánlanék, hogy van Youtube-on fent egy videó, ha jól emlékszem "Sock bun" címmel, illetve "no heat" címkével megjelölve. Az is érdekes :) Én még nem csináltam, nekem alapból göndör, de sokakat meggyőzött! :) Egy próbát megér. És vicces is :)
2012. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
megmosod samponnal, aztán 1 doboz sör, de azt nem mosod le(nyugi nem lesz szaga az alkohol ugyanis elpárolog) majd felkötöd, kb fél óra mulva hajhabozás után elkezded szárítania hajszárítő diffuz végével..nekem csavarótol és sütővel soha nem lett tartós. ezzela módszerrel bár lehet, nem az a rendezett szép hullámos, hanem kicsit oroszlános de tartós!barűátomnak is nagyon tetszik:)ja és szárítás után lakkozd!ezt a praktikán nekem fodrász ismerősom mondta..mert nem tudok bánnia hajsütővel, ezért nincs is és fonásban is béna vagyok:D ja és alulról szárítsd a hajad, vis a fejeddel a föld felé legyél
2012. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó! megmosod, aztán ráöntesz egy sört, és megszárítod? ennyi? mit értesz az alatt, hogy "fölkötöd"?
2012. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!