Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vállig érő egyenesszálú hajam...

Vállig érő egyenesszálú hajam van. Beszeretném hullámosítani, erre melyik remington hajsütővas a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Remington S1031. Nekem is ilyen van és nemcsak vasaláshoz, hanem göndörítéshez is nagyon jó! Ráadásul 3szoros védelmet is nyújt.
2008. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De egyvalamit nem értek. Ugye ennek a Remington S1031-nek a teteje műanyag... de hullámosításhoz nem olyan kellene aminél az egész hajvasaló fémből van? Még nagyon kezdő vagyok, de ha erre rácsavaraom a hajam hpgy lesz göndör ha a teteje elvileg nem meleg mert ott nem fém van?
2008. szept. 7. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nekem az egyenes haj sokkal jobban tetszik!
2008. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hullámosításhoz ezek közül válassz:

[link]

2008. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak néha már unom az egyenes hajamat és szeretném párszor behullámosítani:)
2008. szept. 7. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló vagyok: igazából nem is rátekerni kell, hanem a hajformázót forgatva végighúzni a hajon. Tehát a hajformázót kell forgatni! youtube-on biztos van róla videó.
2008. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!